Zamknij

Money Mitch nie żyje. 23-letni raper popełnił samobójstwo po strzelaninie z policją

29.07.2021 10:08
Money Mitch
fot. Instagram / moneymitch223_

Money Mitch nie żyje. Raper popełnił samobójstwo po tym, jak wdał się w strzelaninę z policją – informują amerykańskie media. Mężczyzna miał zaledwie 23 lata.

Money Mitch nie żyje. Pochodzący z Florydy raper zmarł 23 lipca w wieku zaledwie 23 lat. Jak informują amerykańskie media, mężczyzna miał odebrać sobie życie po strzelaninie z policją.

Zobacz także: Joey Jordison nie żyje. Były perkusista Slipknot miał 46 lat

Money Mitch nie żyje. 23-letni raper popełnił samobójstwo po strzelaninie z policją

Money Mitch popełnił samobójstwo po strzelaninie z policją, do której doszło w mieście Lake Park na Florydzie – informują m.in. "Sun Sentinel" i "CW 34". Młody raper miał śmiertelnie postrzelić się z broni palnej.

Przed śmiercią mężczyzna wdał się w strzelaninę z policją, która prowadziła śledztwo jego sprawie. Money Mitch był podejrzany o morderstwo i posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zauważyli rapera w samochodzie na jednej z lokalnych ulic.

Po zatrzymaniu pojazdu 23-latek wybiegł z auta i zaczął strzelać do policjantów. Następnie uciekł w kierunku pobliskiego budynku. Policja znalazła martwego Mitcha na drugim piętrze.

Dwoje funkcjonariuszy poinformowało, że nie brało udziału w zastrzeleniu mężczyzny. Trwa śledztwo w sprawie.

Kim był raper Money Mitch?

Money Mitch, a tak naprawdę Marcus Pettis, był wschodzącą gwiazdą rapu na Florydzie. Na swoim koncie miał już kilka singli, w tym utwór "All The Way" nagrany wspólnie ze znanym raperem, Soldier Kidd.

Jak informuje HotNewHipHop, Money Mitch miał być w trakcie rozmów ze znanym gwiazdorem, Lil Baby w sprawie kontraktu płytowego w jego wytwórni.

RadioZET.pl/complex.com,people.com