Zamknij

Monika Brodka opublikowała klip do "Hey Man". To kolejny utwór z albumu "BRUT"

12.05.2021 12:10
Monika Brodka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Monika Brodka opublikowała kolejny klip ze swojego najnowszego albumu. Utwór "Hey Man" promuje piątą płytę artystki - "BRUT". 

Monika Brodka opublikowała kolejny singiel promujący jej najnowsze wydawnictwo. Poprzedni utwór "Game Change" bardzo spodobał się zarówno fanom artystki, jak i krytykom. Czy podobnie będzie w przypadku "Hey Man"?

Monika Brodka opublikowała klip do "Hey Man"

W klipie widzimy odniesienia do historii i motywów znanych słuchaczom z poprzedniego teledysku wokalistki. W produkcji poza wątkami fabularnymi pojawiają się także kolorowe wstawki nawiązujące do technik kolażowych.

Za produkcję nagrania odpowiada Oli Bayston. Klip został zrealizowany na podstawie autorskiego scenariusza Brodki.

Fani artystki są zachwyceni nową muzyka wokalistki. Pod klipem przeważają pozytywne komentarze również użytkowników z zagranicy.

"BRAWO Monia! Widać od razu, że nowa płyta przyniesie nam jeszcze mnóstwo niespodzianek! Gratulacje!" - pisze Łukasz.

"Ale to będzie brzmieć na koncertach!" - zauważa Beata.

"Estetyzm pani Brodki jest tak perfekcyjnie dozowany, że praktycznie mało kto może w Polsce dorównać. Chapeau bas!" - dodaje Daniel.

Brodka - "BRUT". Kiedy premiera?

Utwory "Game Change" oraz "Hey Man" pochodzą z albumu "BRUT", który będzie miał swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. Piąty album Moniki Brodki ukaże się już 28 maja. Płyta powstała w londyńskim studiu Flesh and Bone, a jej producentem jest Oli Bayston. Monika Brodka opublikowała na swoim Instagramie okładkę najnowszego wydawnictwa. Wokalistka zdecydowała się umieścić na nim swoje archiwalne zdjęcie z dzieciństwa.