Zamknij

Monika Brodka żałuje nagrania jednego ze swoich hitów? Twierdzi, że słuchacze źle go zrozumieli

Joanna Chojnacka
25.10.2021 11:53
Monika Brodka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Monika Brodka przyznała, że ma na koncie utwór, którego wolałaby nie nagrać. Chodzi o jeden z jej największych hitów.

Monika Brodka to jedna z najpopularniejszych wokalistek wykonujących muzykę alternatywną w Polsce. Piosenkarka po udziale w programie "Idol" znalazła swoją muzyczną drogę, a jej artystyczne spojrzenie na świat pokochało tysiące fanów. W 2021 roku opublikowała piąty album studyjny "Brut", który będzie wkrótce promować kolejnymi koncertami.

Monika Brodka żałuje nagranie jednego z hitów? O który utwór chodzi?

Artystka ma na swoim koncie wiele przebojów. Na jej debiutanckiej płycie znalazł się utwór "Ten", a na kolejnej "Znam Cię na pamięć" i "Miał być ślub", które szybko stały się hitami, a ich refreny potrafiła zanucić cała Polska.

Jak się okazuje, Monika Brodka nie jest do końca zadowolona z jednego ze swoich najpopularniejszych utworów. Artystka twierdzi, że większość słuchaczy nie zrozumiała, co chciała w nim przekazać.

Monika Brodka o jednym ze swoich hitów: "Został opacznie zrozumiany"

Jak czytamy na portalu Interia, w wywiadzie dla serwisu streamingowego Tidal artystka przyznała, że wolałaby nie nagrać swojego hitu "Miał być ślub".

Jak wyjaśnia Brodka:

Myślę, że utwór pod tytułem "Miał być ślub" został zupełnie opacznie zrozumiany przez słuchaczy, a intencja jego była kompletnie inna. To był totalnie żartobliwy utwór i takie mrugnięcie w stronę słuchaczy. Później został odebrany bardzo poważnie i stał się hitem weselnym.

Artystka podkreśla, że jest jej miło, że pary chcą celebrować tak ważny dla nich dzień z jej kompozycją, jednak nie do końca o taki efekt jej chodziło.

Wiele ślubów zostało zapieczętowanych dzięki tej piosence, więc w sumie jeżeli ma to służyć połączeniu dwóch serc i miłości dozgonnej, to godzę się na to i jest okej.

Monikę Brodkę doceniają zarówno słuchacze z Polski jak i zza granicy naszego kraju. Artystka pojawiła się na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, a latem otrzymała nagrodę Berlin Music Video Awards za "Game Change".

RadioZET.pl/Interia/Tidal