Zamknij

Monika Miller i "Ruda" z Red Lips nagrały wspólny utwór. "Euforia" opowiada o dyskryminacji

18.06.2021 09:30
Monika Miller
fot. VIPHOTO/East News

Monika Miller i Joanna Lazer "Ruda" z Red Lips nagrały wspólny utwór. Z połączenia sił dwóch charyzmatycznych wokalistek powstała "Euforia", która porusza problem wykluczenia. 

Monika Miller to fotomodelka i wnuczka słynnego polityka Leszka Millera. Kariera dziewczyny w mediach rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy były premier udostępnił jej zdjęcie. Komentujący zwrócili uwagę na tatuaże Miller, które pokrywają znaczną część jej ciała.

Monika Miller i Joanna Lazer "Ruda" z Red Lips w utworze '"Euforia"

Miller wywołała ogromne zainteresowanie mediów, a jej konto na Instagramie wkrótce uzyskało 100 tysięcy followersów. Dziewczyna została także zaproszona do programu "Taniec z Gwiazdami". Monika poza modelingiem rozwija się także artystycznie, tworzy muzykę pod pseudonimem MONAMI.

Jej ostatni singiel to "Euforia", w którym usłyszymy również Joannę Lazar "Rudą" znaną z grupy Red Lips jest już dostępny w sieci.

Monika Miller i Ruda z Red Lips nagrały utwór "Euforia". Poruszyły problem dyskryminacji

Artystka porusza w nim problem wykluczenia i dyskryminacji. Jak zapowiada piosenkę jej autorka:

Piosenka ta jest ważna dla mnie nie tylko od strony muzycznej. Od samego początku wiedziałam, że chcę nią zwrócić uwagę na palący problem dyskryminacji w Polsce. Myślę, że się udało.

Nie przez przypadek klip ma swoją premierę tuż przed Paradą Równości w Warszawie.

Jak mówi Monika Miller:

Cieszy mnie to, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do walki o lepszy świat.

Joanna Lazer nie tylko wystąpiła w klipie, "Ruda" jest również współautorką kompozycji "Euforia" oraz tekstu z ważnym przekazem, który towarzyszy nowoczesnym dźwiękom. Za reżyserię teledysku odpowiada Damian Michalak.