Zamknij

Monsta X z nową płytą i filmem. Kiedy produkcja o gwiazdach K-popu trafi do polskich kin?

25.11.2021 15:55
Monsta X
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Monsta X wydaje nową płytę. Popularny zespół K-pop ogłosił premierę swojego kolejnego anglojęzycznego albumu zatytułowanego "The Dreaming". Do polskich kin trafi także film „MONSTA X: THE DREAMING”, w którym pojawi się wiele nieznanych dotąd materiałów na temat Monsta X.

Monsta X to jeden z najpopularniejszych zespołów K-pop. Założona w 2014 roku grupa ma na swoim koncie już kilka płyt, w tym anglojęzyczny album "All About Luv", który w 2020 roku dotarł do 5. miejsca amerykańskiej listy Billboard 200.

Przyszła pora na nową płytę Monsta X. Grudniowa premiera albumu będzie połączona z pokazami filmu „MONSTA X: THE DREAMING”, który pojawi się w kinach sieci Multikino.

Monsta X wydaje nową płytę "The Dreaming". Kiedy premiera albumu zespołu K-pop?

Płyta "The Dreaming" Monsta X ukaże się już 10 grudnia. Promuje ją singiel "One Day". Utwór zadebiutował na 38. miejscu listy Billboard. To już trzecia piosenka zespołu w amerykańskim zestawieniu, co oznacza, że Monsta X jest drugim zespołem K-pop, którego single pojawiły się w zestawieniu Billboard więcej niż raz.

Album zostanie wydany w wersji standardowej (na zamówienie będzie również dostępnych 6 wersji, każda z okładką przedstawiającą jednego z członów zespołu) oraz 4 wersjach Deluxe różniących się okładkami, które razem tworzą jeden obraz.

Monsta X: film o zespole K-pop. Kiedy w polskich kinach?

W grudniu na ekranach polskich kin będzie można obejrzeć film „MONSTA X: THE DREAMING”. Jak czytamy w zapowiedzi produkcji, "ta emocjonująca filmowa podróż, ukazująca kulisy sześcioletniej kariery grupy MONSTA X, obfituje w wyjątkowe materiały. Składają się na nie osobiste wywiady z członkami zespołu, prywatne opowieści z czasu spędzonego przez nich w Ameryce oraz unikatowy zapis koncertu – specjalnie dla fanów".

Pokazy filmu w kinach sieci Multikino odbędą się 9 grudnia o godz. 19:00 i 11 grudnia o godz. 15:00. Lista kin i szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej sieci.

RadioZET.pl/mat.prasowe