Zamknij

Mrozu i teledysk do singla „Napad”. Piosenka promuje nowy polski film [WIDEO]

Redakcja
28.02.2019 17:01
Mrozu Napad piosenka promuje nowy polski film teledysk WIDEO
fot. Youtube (Mrozu)

Mrozu zaprezentował teledysk do swojego najnowszego singla „Napad”, którego premiera odbyła się w czwartek na antenie Radia ZET. Piosenka będzie promowała nowy polskim film zatytułowany „Na bank się uda”.

Mrozu — Napad. Teledysk do nowego singla

Mrozu powraca z nowym singlem „Napad”. W internecie można już zobaczyć oficjalny teledysk do piosenki, która jest pierwszą zapowiedzią nowej płyty artysty.

>> Mrozu z wizytą w Radiu ZET. Premiera singla "Napad" [WIDEO]

Utwór „Napad” promuje także nowy polski film zatytułowany „Na bank się uda”, którego premiera odbędzie się już w sierpniu. W klipie można zobaczyć także fragmenty produkcji.

Pisanie muzyki pod film to niezłe wyzwanie, którego zawsze chciałem się podjąć. Kiedy przeczytałem scenariusz oraz zobaczyłem obsadę „Na bank się uda”, to musiało się udać. Był to bardzo inspirujący impuls, który szybko stworzył projekcję w mojej głowie. Razem z Rasem (Rasmentalism) mieliśmy nie lada frajdę, siedząc nad tekstem, w którym myślę, że udało nam się oddać ducha fabuły, a muzyczna warstwa bujającego „ghetto soulu” jeszcze to podkreśliła — mówi Mrozu.

„Napad” znajdzie się także na piątej już płycie Mroza „AURA”, która ukaże się już 12 kwietnia. Przy tworzeniu albumu artysta współpracował z DrySkullem i Marcinem Borsem.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK