Mrozu z koncertem „ZET Akustycznie” w piątek. Artysta powraca z nową płytą

12.04.2019 11:00

Już w piątek, po godz. 20:00 słuchacze Radia ZET usłyszą akustyczny koncert Mroza w ramach naszego słynnego cyklu „ZET Akustycznie”. 12 kwietnia ukaże się kolejna płyta artysty zatytułowana „AURA”, którą promuje singiel „Napad”. Występ Mroza będzie można zobaczyć także na oficjalnym profilu facebookowym Radia ZET.

Mrozu w ZET Akustycznie fot. Radio ZET

W piątkowy wieczór słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć kolejną odsłonę naszego słynnego cyklu „ZET Akustycznie”. Tym razem wyjątkowy akustyczny występ zaprezentuje Mrozu, który 12 kwietnia wydaje swoją nową płytę. Start koncertu po godz. 20:00 na naszej antenie oraz na oficjalnym profilu facebookowym Radia ZET.

Album „AURA” jest już piątą płytą w dorobku Mroza. Przy jej tworzeniu artysta współpracował z DrySkullem i Marcinem Borsem. Wspólnymi siłami stworzyli dzieło kontynuujące brzmienie albumu „ZEW” i nawiązujące do dźwięków rock'and'rolla, soulu czy bluesa. Krążek zapowiada singiel „Napad”, który promuje także nowy polski film zatytułowany „Na bank się uda”.

Pisanie muzyki pod film to niezłe wyzwanie, którego zawsze chciałem się podjąć. Kiedy przeczytałem scenariusz oraz zobaczyłem obsadę „Na bank się uda”, to musiało się udać. Był to bardzo inspirujący impuls, który szybko stworzył projekcję w mojej głowie. Razem z Rasem (Rasmentalism) mieliśmy nie lada frajdę, siedząc nad tekstem, w którym myślę, że udało nam się oddać ducha fabuły, a muzyczna warstwa bujającego „ghetto soulu” jeszcze to podkreśliła — mówi Mrozu.

>> ZET na Punkcie Muzyki: Mrozu o singlu „Napad” i nadchodzącej płycie [WIDEO]

Mrozu Aura fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń