Zamknij

Muniek Staszczyk miał wylew i nadal przebywa w szpitalu. Wokalista T.Love wydał oświadczenie

Piotr Krajewski
29.07.2019 13:55
Muniek Staszczyk miał wylew i nadal przebywa w szpitalu w Londynie wydał oficjalne oświadczenie
fot. Grabowski Foto / Shutterstock.com

Muniek Staszczyk miał wylew i nadal przebywa w szpitalu w Londynie. Wokalista T.Love wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyznał dokładnie, co było powodem jego ostatnich problemów zdrowotnych. „Dziś dziękuję Bogu za to, że żyję” — napisał Muniek.

Muniek Staszczyk miał wylew. Wokalista T.Love wydał oświadczenie

Muniek Staszczyk poinformował, że miał wylew w trakcie pobytu w Londynie. Lider T.Love oficjalnie potwierdził to w specjalnym komunikacie, który opublikował w poniedziałek w mediach społecznościowych.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję — napisał Muniek Staszczyk.

W połowie lipca  Muniek Staszczyk trafił do londyńskiego szpitala. Problemy zdrowotne u artysty pojawiły się w trakcie krótkiego pobytu w Wielkiej Brytanii. Przez wiele dni nie były znane szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia wokalisty T.Love. Dopiero w zeszły wtorek Staszczyk wydał pierwszy komunikat, gdzie przyznał, że powoli wraca do zdrowia. Wszystkie jego zaplanowane koncerty zostały jednak odwołane.

Nowa płyta Muńka Staszczyka

W czerwcu Muniek Staszczyk powrócił z nowym singlem „Pola”. To pierwsza zapowiedź jego nowej płyty „Syn miasta”, której premierę zaplanowano na 18 października 2019 roku. W oficjalnym teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata Buzek i Jacek Braciak. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK