Zamknij

Muniek Staszczyk nie może występować i odwołuje koncert. Nowe informacje o stanie zdrowia muzyka

Piotr Krajewski
11.09.2019 17:09
Muniek Staszczyk odwołał koncert w Warszawie nowe informacje o stanie zdrowia muzyka
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER/East News

Muniek Staszczyk wydał najnowsze oświadczenie na temat stanu swojego zdrowia po wylewie, którego doznał w lipcu tego roku. Lider T.Love potwierdził, że jest zmuszony odwołać zaplanowany koncert w klubie Stodoła w Warszawie.

Muniek Staszczyk odwołuje koncert w Warszawie. Nowe informacje o stanie zdrowia

Muniek Staszczyk opublikował komunikat dotyczący stanu swojego zdrowia. W najnowszym wpisie na Facebooku muzyk potwierdził, że jest w trakcie rehabilitacji spowodowanej wylewem. W lipcu 55-latek trafił do londyńskiego szpitala. Problemy zdrowotne u artysty pojawiły się w trakcie krótkiego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Lider T.Love poinformował również, iż jego zaplanowany koncert w Warszawie zostaje odwołany. 30 listopada Muniek Staszczyk miał wystąpić w klubie Stodoła w związku z premierą swojej solowej płyty, którą promuje hit „Pola”.

Drodzy, miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie — jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła — poinformował artysta.

Nowa płyta Muńka Staszczyka: kiedy premiera albumu „Syn miasta”?

Muniek Staszczyk potwierdził również, że przygotowuje się do wydania nowej płyty. Mimo problemów artysty ze zdrowiem, premiera albumu „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18 października.

Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce — napisał na Facebooku Muniek Staszczyk.

RadioZET.pl/PK