Zamknij

Muniek Staszczyk trafił do szpitala. Koncerty gwiazdy T.Love zostały odwołane

Piotr Krajewski
17.07.2019 13:05
Muniek Staszczyk trafił do szpitala koncerty gwiazdy T.Love zostały odwołane
fot. Bartosz KRUPA/East News

Muniek Staszczyk trafił do szpitala podczas pobytu w Londynie. Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się w środę na profilu facebookowym zespołu T.Love. W związku z problemami zdrowotnymi najbliższe koncerty Muńka Staszczyka zostały odwołane.

Muniek Staszczyk w szpitalu. Koncerty lidera T.Love odwołane

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Londynie. Problemy zdrowotne u artysty pojawiły się w trakcie krótkiego pobytu w Wielkiej Brytanii. Nie są znane szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia wokalisty T.Love. Wiadomo, że nagła choroba nie zagraża jego życiu. Muniek Staszczyk musi zostać jednak w szpitalu.

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów — czytamy w oficjalnym komunikacie menadżera na Facebooku.

W czerwcu Muniek Staszczyk powrócił z nowym singlem „Pola”. To pierwsza zapowiedź jego nowej płyty „Syn miasta”, której premierę zaplanowano na 18 października 2019 roku. W oficjalnym teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata Buzek i Jacek Braciak.

RadioZET.pl/PK