Zamknij

Muniek Staszczyk w szpitalu. Gwiazdor T.Love komentuje stan swojego zdrowia

Piotr Krajewski
24.07.2019 12:25
Muniek Staszczyk wciąż w szpitalu muzyk wydał oświadczenie na temat stanu zdrowia
fot. VIPHOTO/East News

Muniek Staszczyk nadal przebywa w szpitalu w Wielkiej Brytanii, do którego trafił w zeszłym tygodniu w trakcie wizyty na Wyspach. Wokalista T.Love przerwał milczenie i wydał oficjalne oświadczenie na temat stanu swojego zdrowia.

Muniek Staszczyk w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia

Muniek Staszczyk opublikował oficjalne oświadczenie na temat stanu swojego zdrowia. Przypomnijmy, że kilka dni temu wokalista T.Love trafił do szpitala w Londynie z powodu nagłej choroby.

Hello everybody! Pozdrawiam Wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy. Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia — napisał Muniek Staszczyk, nie zdradzając jednak szczegółów na temat choroby.

Wszystko wskazuje więc na to, że stan gwiazdy T.Love poprawia się, ale w związku z nagłymi kłopotami zdrowotnymi najbliższe koncerty Staszczyka zostały odwołane.

Nowa płyta Muńka Staszczyka

W czerwcu Muniek Staszczyk powrócił z nowym singlem „Pola”. To pierwsza zapowiedź jego nowej płyty „Syn miasta”, której premierę zaplanowano na 18 października 2019 roku. W oficjalnym teledysku promującym piosenkę wystąpili Agata Buzek i Jacek Braciak.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK