Zamknij

Muzycy zespołu Her's nie żyją. Brytyjski duet zginął w wypadku samochodowym

Piotr Krajewski
29.03.2019 16:06
Muzycy zespołu Hers nie żyją brytyjski duet zginął w wypadku samochodowym
fot. Instagram

Nie żyją członkowie brytyjskiego zespołu Her’s. Duet i ich menedżer koncertowy zginęli w wypadku samochodowym w drodze na koncert w Kalifornii. Informację o tragicznej śmierci Stephena Fitzpatricka , Auduna Laadinga i Trevora Engelbrektsona potwierdzili przedstawiciele wytwórni.

Nie żyją członkowie zespołu Her’s. Zginęli w wypadku samochodowym

Nie żyją członkowie zespołu Her’s, muzycznej grupy z angielskiego Liverpoolu. 27 marca rockowy duet zginął tragicznie w wypadku samochodowym na terenie Stanów Zjednoczonych, gdzie odbywała się ich trasa koncertowa. Pojazd zderzył się czołowo z innym autem i stanął w płomieniach. Zespół jechał wraz ze swoim menadżerem na koncert do Santa Ana w stanie Kalifornia. Duet tworzyli 24-letni Stephen Fitzpatrick i 25-letni Audun Laading.

Duet był jednym z najbardziej kochanych i obiecujących zespołów w Wielkiej Brytanii. Stwierdzenie, że byli tylko kumplami z grupy byłoby niedocenieniem ich przyjaźni. Kochali się jak bracia — napisała wytwórnia w oficjalnym oświadczeniu.

Powstała w 2016 roku grupa Her’s koncertowała ostatnio w USA, gdzie promowali swój debiutancki album „Invitation to Her's”. Ukazał się on w sierpniu 2018 roku. Zespół był dopiero na początku swojej muzycznej drogi, ale zdążył zdobyć uznanie wśród wielu krytyków. W internecie sporą popularnością cieszył się ich singiel „Cool With You”, który odtworzono 5 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK