Zamknij

Fergie i wykonanie hymnu USA na Meczu Gwiazd NBA. Internauci bezlitośni [WIDEO]

Redakcja
19.02.2018 12:09
Fergie 2018 NBA All-Star Game
fot. Youtube (MLG Highlights)

Wykonanie amerykańskiego hymnu przed słynnym Meczem Gwiazd NBA to już tradycja. W tym roku zaśpiewała go Fergie, niegdyś gwiazda zespołu The Black Eyed Peas. Jej występ odbił się szerokim echem w sieci. Wielu internautów nazywa go wręcz najgorszym w historii.

Zgodnie z coroczną tradycją NBA All-Star Game zawsze otwiera występ artysty śpiewającego amerykański hymn. W tym roku swoją interpretację „The Star-Spangled Banner” zaprezentowała Fergie.

Fergie i hymn USA na NBA All-Star 2018

Występ zbiera fatalne opinie w internecie. Amerykańska piosenkarka zdecydowała się na zaśpiewanie hymnu USA w nieco innej, jazzowej wersji.

Na telewizyjnym nagraniu można zauważyć, że wykonanie rozbawiło obecną w hali publiczność, jak również samych koszykarzy. Podobne reakcje można już zauważyć w sieci. Nagranie z występem szybko rozprzestrzeniło się po internecie. Nie brakuje wielu prześmiewczych wpisów.

„Moje uszy”, „wyglądała na dumną ze swojego występu, chciałbym mieć taką pewność siebie”, „dlaczego niektórzy artyści zawsze muszą zrobić z hymnem coś dziwacznego” — takie komentarze można znaleźć w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK