Zamknij

Wcale nie „Miłość w Zakopanem”. Oto najpopularniejsza polska piosenka w internecie!

Redakcja
16.07.2018 15:40
Sławomir Zapała
fot. Youtube (SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)

Teledysk do przeboju „Miłość w Zakopanem” podbił internet i jest jednym z najpopularniejszych polskich teledysków w historii. Obejrzano go już ponad 178 milionów razy. Okazuje się, że wcale nie jest to jednak najlepszy wynik. Jeszcze więcej wyświetleń ma piosenka „Bankę Łap” Gummi Misia.

Najpopularniejsza polska piosenka w internecie

W polskim internecie bez wątpienia króluje muzyka disco polo. Pokazuje to chociażby lista najpopularniejszych polskich utworów w serwisie YouTube. Można tam znaleźć m.in. „Ona tańczy dla mnie” Weekend, „Ruda tańczy jak szalona” CZADOMAN, „Przez Twe Oczy Zielone” Akcentu czy „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały.

Okazuje się jednak, że to nie przebój Sławomira jest najpopularniejszą polską piosenką w internecie, która ma najwięcej wyświetleń w serwisie YouTube.

Gummi Miś — Bańkę Łap

Najczęściej oglądanym polskim teledyskiem jest wideo do dziecięcego hitu „Bankę Łap”. Piosenka dla dzieci wykonywana przez Gummi Misia to prawdziwy hit internetu. Świadczy o tym naprawdę imponująca liczba wyświetleń na YouTube. Wideo obejrzano tam aż 220 milionów razy.

Gummi Miś to idol najmłodszych. Od czasu spektakularnego debiutu jest uwielbiany przez dzieci. Zabawne piosenki i teledyski nie zawsze grzecznego zielonego misia bawią kolejne pokolenia przedszkolaków — czytamy na stronie Magic Records.

RadioZET.pl/PK