Wcale nie „Miłość w Zakopanem”. Oto najpopularniejsza polska piosenka w internecie!

16.07.2018 15:40

Teledysk do przeboju „Miłość w Zakopanem” podbił internet i jest jednym z najpopularniejszych polskich teledysków w historii. Obejrzano go już ponad 178 milionów razy. Okazuje się, że wcale nie jest to jednak najlepszy wynik. Jeszcze więcej wyświetleń ma piosenka „Bankę Łap” Gummi Misia.

Sławomir Zapała fot. Youtube (SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)

Najpopularniejsza polska piosenka w internecie

W polskim internecie bez wątpienia króluje muzyka disco polo. Pokazuje to chociażby lista najpopularniejszych polskich utworów w serwisie YouTube. Można tam znaleźć m.in. „Ona tańczy dla mnie” Weekend, „Ruda tańczy jak szalona” CZADOMAN, „Przez Twe Oczy Zielone” Akcentu czy „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały.

Okazuje się jednak, że to nie przebój Sławomira jest najpopularniejszą polską piosenką w internecie, która ma najwięcej wyświetleń w serwisie YouTube.

Gummi Miś — Bańkę Łap

Najczęściej oglądanym polskim teledyskiem jest wideo do dziecięcego hitu „Bankę Łap”. Piosenka dla dzieci wykonywana przez Gummi Misia to prawdziwy hit internetu. Świadczy o tym naprawdę imponująca liczba wyświetleń na YouTube. Wideo obejrzano tam aż 220 milionów razy.

Gummi Miś to idol najmłodszych. Od czasu spektakularnego debiutu jest uwielbiany przez dzieci. Zabawne piosenki i teledyski nie zawsze grzecznego zielonego misia bawią kolejne pokolenia przedszkolaków — czytamy na stronie Magic Records.

RadioZET.pl/PK

Oceń