Zamknij

„Narodziny gwiazdy”: do kin trafi nowa wersja filmu z nieznaną piosenką Gagi i Coopera

Redakcja
28.02.2019 15:20
Narodziny gwiazdy nowa wersja filmu w kinach z nieznana piosenka Lady Gagi i Bradleya Coopera
fot. Youtube screen

Film „Narodziny gwiazdy” zrobił furorę na całym świecie. Dostał łącznie 8 nominacji do Oscarów 2019, a piosenka „Shallow” zgarnęła prestiżową statuetkę. Okazuje się, że do kin trafi nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy” z zupełnie nową piosenką. Obraz będzie dłuższy o 12 minut!

„Narodziny gwiazdy”: nowa wersja filmu w kinach

Nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy” trafi do kin — informują amerykańskie media. W związku z wielkim sukcesem piosenki „Shallow” na Oscarach 2019 twórcy postanowili zrobić niespodziankę fanom.

>> Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali razem hit „Shallow” [WIDEO]

W kinach pojawi się film „Narodziny gwiazdy” wzbogacony o dodatkowe sceny, które łącznie trwają 12 minut. W wersji rozszerzonej widzowie zobaczą głównych bohaterów Ally i Jacksona śpiewających nieznaną dotąd piosenkę „Clover”. Pojawią się także dłuższe fragmenty m.in. występów z utworami „Black Eyes” i „Alibi”.

Nowa wersja filmu „Narodziny gwiazdy” trafi do kin w Stanach Zjednoczonych już 1 marca. Produkcja z dodatkowymi fragmentami najprawdopodobniej nie pojawi się w Polsce.

Co ciekawe, do internetu trafił już fragment filmu z nową piosenką „Clover”, którą wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper.

Oscary 2019: „Shallow” Lady Gagi najlepszą piosenką

Poznaliśmy wyniki Oscarów 2019 za utwór roku. Statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia i popłakała się na scenie.

>> QUIZ: Jak dobrze znasz "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera?

RadioZET.pl/PK