Zamknij

„Narzeczony na niby”: Krzysztof Iwaneczko i Paulina Sykut-Jeżyna w utworze z filmu [WIDEO]

Redakcja
07.02.2018 15:00
„Narzeczony na niby”: Krzysztof Iwaneczko i Paulina Sykut-Jeżyna w utworze z filmu [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Na ekrany polskich kin trafił niedawno film „Narzeczony na niby”. Promuje go piosenka „Daj nam chwilę”, w której możemy usłyszeć zwycięzcę szóstej edycji The Voice of Poland Krzysztofa Iwaneczko oraz popularną prezenterkę i pogodynkę Paulinę Sykut-Jeżynę. W internecie pojawił się wideoklip.

Film „Narzeczony na niby” z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w rolach głównych trafił do polskich kin w styczniu tego roku. Obraz łączy w sobie komedię z romansem.

W sieci pojawiło się wideo do kompozycji „Daj nam chwilę”, która promuje nową polską produkcję. Piosenkę wykonują wspólnie Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Iwaneczko, zwycięzca programu „The Voice of Poland” w 2015 roku. Za muzykę i produkcję utworu odpowiada Igor Herbut z zespołu LemON. W teledysku wykorzystano fragmenty z filmu.

Co ciekawe, niewiele osób wie, że popularna telewizyjna prezenterka miała nadzieję na karierę muzyczną. W 2003 roku próbowała swoich sił w drugiej edycji programu „Idol”. Na castingu śpiewała utwór „Jednym szeptem” z repertuaru Mirosława Czyżykiewicza.

Debiutancki singiel Iwaneczki

Fani laureata szóstej edycji programu musieli czekać ponad dwa lata na jego pierwsze autorskie dzieło. Krzysztof Iwaneczko zadebiutował niedawno z utworem „Tonę”. Czy kompozycja pomoże mu w rozpoczęciu wielkiej kariery?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK