Zamknij

Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Gwiazda mocno skróciła włosy [FOTO]

23.06.2020 14:54
Natalia Kukulska
fot. Instagram

Natalia Kukulska zaprezentowała nową fryzurę. Wokalistka postawiła na modne w ostatnim czasie cięcie i zdecydowała się mocno skrócić włosy. Efektem metamorfozy Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie.

Natalia Kukulska w nowej fryzurze. Mocno skróciła włosy

Natalia Kukulska przeszła metamorfozę. Polska piosenkarka postanowiła odświeżyć swój wizerunek po dłuższej przerwie. Na jej oficjalnym Instagramie pojawiła się relacja z jednego z zakładów fryzjerskich, gdzie gwiazda oddała się w ręce specjalistów.

Niedługo później opublikowała efekty wizyty w salonie. Trzeba przyznać, że nowa fryzura Natalii Kukulskiej robi wrażenie. 44-letnia wokalistka mocno skróciła swoje włosy i pochwaliła się uczesaniem, które jest bardzo modne w ostatnich tygodniach.

Natalia Kukulska w Radiu ZET: "Jestem mamą na pełnym etacie" [WIDEO]

Natalia Kukulska: nowa płyta Czułe struny z utworami Fryderyka Chopina. Kiedy premiera?

Metamorfoza Natalii Kukulskiej nie jest wcale przypadkowa. Artystka przygotowuje się właśnie do premiery największego muzycznego projektu w swojej karierze.

28 sierpnia ukaże się nowa płyta Natalii Kukulskiej zatytułowana „Czułe struny”. Na wyjątkowym albumie znajdą się wybrane dzieła Fryderyka Chopina, które po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych i do których powstały teksty. Piosenkarka jest inicjatorką wydawnictwa i autorką połowy tekstów. Do współpracy przy płycie zaprosiła również Melę Koteluk, Kayah, Gabę Kulkę, Natalię Grosiak (Mikromusic) i Bovską.

Teledysk do pierwszego singla „Czułe struny” jest już dostępny w internecie.

RadioZET.pl/mat.prasowe