Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Kukulska wraca w wielkim stylu i zaskakuje nowym klipem

11.05.2017 15:55

Natalia Kukulska wraca z nową muzyką. Artystka właśnie opublikowała w sieci nowy utwór, od razu z teledyskiem. I to jakim! Zobaczcie najnowszy klip Natalii Kukulskiej do utworu "Kobieta".

Natalia Kukulska wraca fot. screen YouTube

Singiel "Kobieta" to wielki powrót Natalii Kukulskiej. Nowym utworem artystka zapowiada nadchodzącą płytę, której szczegóły póki co nie są znane, jednak opublikowany właśnie utwór podpowiada nam, że będzie to całkiem nowa muzyka i całkiem nowa Natalia Kukulska. Dynamiczna, zmienna muzyka, mocny wokal - no i te kostiumy. W klipie widzimy też kilka kobiet w różnym wieku, które mają zaklejone usta.

Co fani na taką nową Natalię? Jak zwykle, jedni są zadowoleni: "Nareszcie świetny alternatywny utwór od Natalki! Oby tak dalej, super się słucha!". Inni nie do końca: "Kawałek fajny, ale mam nadzieję, że będzie coś z wcześniejszej Natalii".

A co Wy na nową piosenkę Natalii Kukulskiej? Posłuchajcie i zobaczcie sami!

Natalia Kukulska - "Kobieta". Nowy teledysk artystki

Kiedy dowiemy się więcej na temat nowej płyty Natalii? Musimy uzbroić się w cierpliwość. Przypominamy, że ostatnia płyta artystki, zatytułowana "Ósmy plan" ukazała się w lutym 2015 roku.

RadioZET.pl/SA

Oceń