Natalia Kukulska wspomina mamę. Pokazała stare zdjęcie Anny Jantar [FOTO]

27.02.2020 13:54

Natalia Kukulska opublikowała nowy wpis na Instagramie, w którym wspomina swoją mamę Annę Jantar. W marcu minie 40. rocznica śmierci słynnej polskiej piosenkarki. Natalia Kukulska pokazała jedno ze starych zdjęć mamy.

Natalia Kukulska wspomina mamę pokazała stare zdjęcie Anny Jantar foto fot. Instagram, Youtube screen

Natalia Kukulska wspomina mamę. Pokazała stare zdjęcie Anny Jantar

Natalia Kukulska wspomina mamę w mediach społecznościowych. Wokalistka opublikowała wpis o Annie Jantar i zdradziła, że nagrała program telewizyjny w związku z 40. rocznicą śmierci piosenkarki. Pokazała również stare zdjęcie Anny Jantar, które wykorzystano w scenografii studia.

Już niedługo będziemy zapalać lampkę pamięci o mojej mamie w 40 rocznicę śmierci. Szykuje się kilka wydarzeń, o których wkrótce poinformuję. Dziś miało miejsce pewne nagranie telewizyjne... byli zaproszeni goście... a scenografię zdobiło jedno z moich ulubionych zdjęć w wielkim formacie — napisała Natalia Kukulska.

Jak podaje TVP Info, chodzi o program „Niedziela z...” emitowany przez stację TVP Kultura. Emisję odcinka poświęconego Annie Jantar zaplanowano na 8 marca.

14 marca 2020 roku minie 40 lat od śmierci Anny Jantar. Legendarna piosenkarka i matka Natalii Kukulskiej zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, do której doszło w pobliżu lotniska na warszawskim Okęciu. Samolot rozbił się tuż przed lądowaniem. Zginęli wszyscy pasażerowie i członkowie załogi.

RadioZET.pl/PK

Oceń