Zamknij

Natalia Kukulska wspomina mamę. Pokazała stare zdjęcie Anny Jantar [FOTO]

Piotr Krajewski
27.02.2020 13:54
Natalia Kukulska wspomina mamę pokazała stare zdjęcie Anny Jantar foto
fot. Instagram, Youtube screen

Natalia Kukulska opublikowała nowy wpis na Instagramie, w którym wspomina swoją mamę Annę Jantar. W marcu minie 40. rocznica śmierci słynnej polskiej piosenkarki. Natalia Kukulska pokazała jedno ze starych zdjęć mamy.

Natalia Kukulska wspomina mamę. Pokazała stare zdjęcie Anny Jantar

Natalia Kukulska wspomina mamę w mediach społecznościowych. Wokalistka opublikowała wpis o Annie Jantar i zdradziła, że nagrała program telewizyjny w związku z 40. rocznicą śmierci piosenkarki. Pokazała również stare zdjęcie Anny Jantar, które wykorzystano w scenografii studia.

Już niedługo będziemy zapalać lampkę pamięci o mojej mamie w 40 rocznicę śmierci. Szykuje się kilka wydarzeń, o których wkrótce poinformuję. Dziś miało miejsce pewne nagranie telewizyjne... byli zaproszeni goście... a scenografię zdobiło jedno z moich ulubionych zdjęć w wielkim formacie — napisała Natalia Kukulska.

Jak podaje TVP Info, chodzi o program „Niedziela z...” emitowany przez stację TVP Kultura. Emisję odcinka poświęconego Annie Jantar zaplanowano na 8 marca.

14 marca 2020 roku minie 40 lat od śmierci Anny Jantar. Legendarna piosenkarka i matka Natalii Kukulskiej zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, do której doszło w pobliżu lotniska na warszawskim Okęciu. Samolot rozbił się tuż przed lądowaniem. Zginęli wszyscy pasażerowie i członkowie załogi.

RadioZET.pl/PK