Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Nykiel wystąpiła razem z Jaredem Leto z Thirty Seconds To Mars! [WIDEO]

19.04.2018 13:28

Wielka niespodzianka na koncercie Thirty Seconds To Mars w Łodzi. Na scenie Atlas Areny pojawiła się Natalia Nykiel, która razem z zespołem Jareda Leto zaśpiewała utwór „Dangerous Night” z najnowszej płyty zatytułowanej „America”.

Natalia Nykiel i Jared Leto fot. instagram.com/natnykiel/ / slvsky / offtherecordpl

Natalia Nykiel i Jared Leto z Thirty Seconds To Mars razem na scenie

W środowy wieczór Thirty Seconds To Mars wystąpili w łódzkiej Atlas Arenie. Na koncercie, którego patronatem było Radio ZET, nie mogło zabraknąć niespodzianek.

Podczas występu do piosenki „Dangerous” Jared Leto zaprosił na scenę Natalię Nykiel. Artyści zaśpiewali wspólnie nowy singiel Thirty Seconds To Mars, który promuje ich płytę „America”. Album ukazał się na początku kwietnia tego roku.

Thirty Seconds to Mars odwiedzili Polskę w ramach trasy koncertowej „The Monolith Tour”, która rozpoczęła się w marcu. W trakcie koncertu nie zabrakło największych hitów grupy, m.in. „The Kill (Bury Me)”, „This is War”, „Kings and Queens” czy „Closer to the Edge”.

Warto dodać, amerykański zespół jest prawdziwym koncertowym gigantem. Muzycy mogą pochwalić się wyjątkowym rekordem Guinnessa — ich tournée „Into the Wild Tour” (2010-2011) to najdłuższa trasa koncertowa w historii. Formacja zagrała wtedy łącznie ponad 300 koncertów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń