Zamknij

Natalia Nykiel wydaje nowy album i wyrusza w trasę koncertową

Redakcja
29.09.2017 11:08
Natalia Nykiel wydaje nowy album i wyrusza w trasę koncertową
fot. Youtube (NataliaNykielVEVO)

Debiutancki krążek przyniósł tej 22-latce ogromną popularność i wiele pozytywnych recenzji, w których chwalono ją za ciekawe łączenie muzyki pop z elektroniką. Przyszła jednak pora na kolejny etap w karierze Natalii Nykiel. 20 października pojawi się jej drugi album zatytułowany „Discordia”.

Wystarczył jedynie debiutancki album, aby Natalia Nykiel stała się jedną z najchętniej słuchanych młodych artystek w Polsce. O jej dużej popularności świadczą chociażby wielkie sukcesy singli „Bądź Duży” i „Error”. Utwory uzyskały status diamentowych, a oba teledyski obejrzano łącznie 90 milionów razy w serwisie YouTube.

Nowe dzieło „Discordia” z jedenastoma premierowymi kawałkami pojawi się w sklepach już 20 października. Promuje go piosenka „Spokój”, do której klip nagrano na Cyprze.

Artystka zaprosiła ponownie do współpracy producenta Michała Foxa Króla. Na płycie będzie można także usłyszeć utwory, które Nykiel stworzyła przy pomocy m.in. Dawida Podsiadło, Marii Peszek czy Julii Marcell.

W sklepach sieci Empik pojawi się także edycja specjalna z dwoma dodatkowymi piosenkami.

Trasa „Total Tour”

W związku z premierą albumu odbędzie się także krótka trasa koncertowa. Natalia Nykiel pojawi się wspólnie z zespołem w pięciu polskich miastach. Występom ma towarzyszyć wyjątkowa oprawa.

„Śmiało możemy powiedzieć, że nad tym wydarzeniem pracowaliśmy wiele długich miesięcy pomiędzy życiem w trasie, a nagraniami drugiego albumu. Chcieliśmy przygotować dla Was coś naprawdę unikatowego z okazji premiery "DISCORDII". Udało nam się zrealizować plan i mamy nadzieję, że uda nam się Was zaskoczyć” – napisała piosenkarka na Facebooku.

  • 26 października – Warszawa / Stodoła
  • 27 października – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
  • 15 listopada – Wrocław / A2
  • 15 grudnia – Toruń / CKK Jordanki
  • 12 stycznia – Poznań / MTP2

Bilety w cenie od 35 złotych można kupić na stronie Eventim. Wejściówki są także dostępne w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

RadioZET.pl/PK