Zamknij

Natalia Oreiro i utwór „United by Love”. Piosenka na MŚ 2018 w Rosji!

Redakcja
21.05.2018 14:30
Natalia Oreiro
fot. mat. prasowe

Natalia Oreiro, gwiazda telenoweli „Zbuntowany Anioł”, stworzyła piosenkę specjalnie na MŚ 2018. Urugwajska aktorka i piosenkarka od lat cieszy się ogromną popularnością w Rosji, która jest gospodarzem tegorocznego mundialu. Na RadioZET.pl możecie posłuchać utworu zatytułowanego „United by Love”.

Natalia Oreiro — United by Love. Piosenka na MŚ 2018 w Rosji

Natalia Oreiro to kolejna gwiazda, która nagrała utwór z myślą o piłkarskich mistrzostwach świata, które rozpoczną się już 14 czerwca w Rosji. Przypomnijmy, że na MŚ 2018 zagra również reprezentacja Polski.

Piosenka „United by Love” traktuje o pokoju, miłości oraz potrzebie jedności wśród ludzi, łącząc w sobie elementy popu, muzyki miejskiej, cumbii i candombe z typowymi dla Wschodu instrumentami jak bałałajka czy akordeon. Utwór został nagrany w Los Angeles w trzech językach: angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Za jego produkcję odpowiadają Włoch Ettore Grenci i Kolumbijczyk Diego Córdoba, którzy mają na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Demi Lovato, Marc Anthony, Ariana Grande czy Meghan Trainor — czytamy w oficjalnej zapowiedzi singla.

Natalia Oreiro świętowała niedawno 41. urodziny. Urugwajka zdobyła ogromną popularność w Europie za sprawą emisji telenoweli „Zbuntowany Anioł”. Sukcesy telewizyjne pomogły artystce w rozwinięciu muzycznej kariery. Dziś ma na koncie miliony sprzedanych płyt i nominację do Latin Grammy Awards, najważniejszych nagród muzycznych w Ameryce Łacińskiej. Już 8 czerwca ukaże się kolejna mundialowa kompozycja latynoskiej gwiazdy zatytułowana „Mi pobedim”.

Tak dziś wygląda gwiazda „Zbuntowanego Anioła” [GALERIA]

RadioZET.pl/PK