Zamknij

Natalia Oreiro diametralnie zmieniła wizerunek. Wokalistka nie przypomina już "Zbuntowanego Anioła"

29.06.2021 12:53
Natalia Oreiro
fot. Piotr Korczak/REPORTER/East News

Natalia Oreiro zdecydowała się na diametralną zmianę wizerunku. Aktorka i wokalistka, którą wszyscy pamiętamy z serialu "Zbuntowany Anioł" nie przypomina już Milagros.

Natalia Oreiro to znana urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody. Artystka sprzedała na całym świecie ponad 11 milionów płyt, a swoją popularność zawdzięcza głównie roli Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł".

Natalia Oreiro diametralnie zmieniła wizerunek

Postać pokochały miliony widzów na całym świecie. Oreiro nie tylko oczarowała fanów urokiem swojej postaci, ale również własną muzyką, która została motywem przewodnim serialu. Natalia Oreiro od lat kojarzy się z przebojem "Cambio Dolor" oraz nietuzinkową urodą.

Wokalistka na potrzeby kolejnego serialu ze swoim udziałem "Kachorra to ja" nieco zmieniła wizerunek. Artystka przefarbowała włosy na wiśniowy kolor, a na jej czole pojawiła się grzywka. Jednak dosyć szybko wokalistka wróciła do swoich długich brązowych fal.

Natalia Oreiro zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda wokalistka?

Ciemne włosy u Oreiro to jednak już tylko wspomnienie. Wokalistka opublikowała nowe zdjęcia w mediach społecznościowych, które mogą zszokować jej wiernych fanów.

Artystka zdecydowała się na spektakularną przemianę. Na najnowszych zdjęciach wokalistka jest... blondynką. Poniżej możecie zobaczyć, jak dziś wygląda kochany przez widzów Zbuntowany Anioł.