Zamknij

Natalia Oreiro jako nastolatka. Tak kiedyś wyglądał "zbuntowany anioł"

04.08.2021 09:49
Natalia Oreiro
fot. Piotr Korczak/REPORTER/East News

Natalia Oreiro nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno opublikowała odważną metamorfozę, a teraz pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak artystka wyglądała jako nastolatka?

Natalia Oreiro to jedna z kultowych postaci lat 90. Wokalistka zagrała główną rolę w niezapomnianym serialu "Zbuntowany Anioł" i podbiła serca publiczności na całym świecie. Tytułowa piosenka z produkcji zapewniła piosenkarce zainteresowanie również jej muzyczną twórczością. "Cambio Dolor" stał się międzynarodowym hitem.

Natalia Oreiro na zdjęciu sprzed lat. Jak wyglądała jako nastolatka?

Oreiro ma na koncie przeszło 11 milionów sprzedanych płyt na świecie. Kariera artystki trwa już od wielu lat. Po ósmych urodzinach wokalistka zaczęła uczyć się aktorstwa, a między dwunastym i szesnastym rokiem życia wystąpiła w około trzydziestu reklamach telewizyjnych.

Z tego intensywnego dla nastolatki okresu zachowały się pamiątkowe zdjęcia. Jedno z nich Natalia Oreiro opublikowała niedawno na Instagramie. Na fotografii dziewczyna ma 15 lat.

Natalia Oreiro żałuje, że zbyt szybko dorosła

Oreiro zapytała swoich obserwujących, jaką radę daliby sobie sprzed lat. Okazuje się, że wokalistka trochę żałuje, że musiała zbyt szybko dorosnąć.

To ja w wieku 15 lat. Już wtedy dużo pracowałam, zaniedbywałam naukę. Dzisiaj powiedziałabym sobie sprzed lat, żeby tak nie pędzić, przejść przez wszystkie etapy młodości. Powiedziałabym sobie, że mam jeszcze czas na dorosłość.

Natalia Oreiro jest bardzo aktywna w social mediach i nie stroni od kontaktu z fanami. Niedawno podzieliła się swoją odważną metamorfozą. Wokalistka od jakiegoś czasu nie jest już szatynką.