Zamknij

Natalia Oreiro zostanie Rosjanką? Złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo

17.06.2020 10:22
Natalia Oreiro zostanie Rosjanką złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo
fot. Pawel Murzyn/East News

Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo — informuje agencja TASS. Latynoska gwiazda, która zrobiła furorę jako Milagros w „Zbuntowanym Aniele”, nadal cieszy się ogromną popularnością w Rosji.

Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo

Natalia Oreiro zostanie Rosjanką? Jak informuje agencja TASS, piosenkarka i aktorka złożyła już wniosek o rosyjskie obywatelstwo.

Gwiazda  „Zbuntowanego Anioła” jest bardzo częstym gościem w Rosji. Od czasu premiery serialu 43-letnia Urugwajka ma tysiące fanów w tym kraju. Ostatnio rosyjskie władze zaproponowały jej złożenie wniosku o obywatelstwo. Wszystko zaczęło się jednak od żartu w jednym z programów w rosyjskiej telewizji.

Powiedziałam, że Putin powinien dać mi obywatelstwo. To był żart, a nie prośba, ale oczywiście bardzo chciałbym uzyskać obywatelstwo rosyjskie — powiedziała w wywiadzie.

W trakcie jednej z częstych wizyt w ambasadzie Rosji w Argentynie otrzymała propozycję złożenia wniosku o obywatelstwo.

Tak dużo tam podróżuję i mam tak wiele więzi z tym krajem, że zostałam zapytana, czy nie chciałabym tego sformalizować. Powiedziałam, że będzie to dla mnie zaszczyt. Złożyłam mnóstwo dokumentów i czekam na rozpatrzenie wniosku — dodała.

Natalia Oreiro podbiła także serca polskich fanów. Na początku XXI wieku argentyńska telenowela „Zbuntowany Anioł” i przebój „Cambio Dolor” zrobiły furorę w Polsce. Debiutancka płyta Urugwajki pokryła się w naszym kraju platyną. Choć od tego czasu minęło już wiele lat, to Polacy nadal mają duży sentyment do Natalii Oreiro. Niedawno artystka odwiedziła nasz kraj — była gwiazdą ostatniego Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem.

RadioZET.pl/fakt.pl,TASS