Zamknij

Natalia Szroeder w utworze „Zaprowadź mnie”. Piosenka promuje nowy film [WIDEO]

Redakcja
08.09.2017 11:51
Natalia Szroeder w utworze „Zaprowadź mnie”. Piosenka promuje nowy film [WIDEO]
fot. Youtube (Natalia Szroeder)

Nowość od Natalii Szroeder. Artystka zaprezentowała teledysk do singla „Zaprowadź mnie”, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Tarapaty”. To pierwszy utwór w karierze piosenkarki promujący obraz kinowy. 

„Zaprowadź mnie” to piosenka, która powstała specjalnie na potrzeby nowego filmu przygodowego dla dzieci „Tarapaty”. Produkcja w reżyserii Marty Karwowskiej wejdzie do kin już 15 września. Zobaczymy w niej m.in. Hanię Hryniewicką, Jakuba Janotę-Bzowskiego, Romę Gąsiorowską i Piotra Głowackiego.

"NATinterpretacje"

Współpraca z Liberem przyniosła Szroeder wielką popularność. Wspólnie z polskim raperem nagrała kilka lat temu hity „Wszystkiego Na Raz”, „Nie Patrzę w Dół” i „Teraz Ty”.

Jej debiutancki album „NATinterpretacje” ukazał się pod koniec 2016 roku. Mimo że artystka ma na swoim koncie dopiero jedną płytę, nagrała już kilka naprawdę znanych przebojów. Słuchacze Radia ZET chętnie głosowali na single „Lustra”, „Powietrze” i „Zamienie Cię”.

Natalia Szroeder jest jedną z najchętniej oglądanych polskich wokalistek w serwisie YouTube. Jej wszystkie teledyski wyświetlono ponad 35 milionów razy.

Dużym zainteresowaniem w internecie cieszył się także cover legendarnego przeboju Whitney Houston „I Have Nothing”, który młoda artystka zaprezentowała w programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 2015 roku. Wykonanie spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami.

RadioZET.pl/PK