Zamknij

Natalia Szroeder tańczy w nowym klipie. Internauci porównują go do teledysku Sii [WIDEO]

Piotr Krajewski
07.06.2019 14:07
Natalia Szroeder Nie mów nic taneczny teledysk do nowego singla wideo
fot. Youtube (Natalia Szroeder)

Natalia Szroeder zaprezentowała teledysk do swojego nowego singla „Nie mów nic”. W klipie artystka postanowiła pokazać intrygujący układ taneczny, który wielu internautom kojarzy się z tańcem Maddie Ziegler w słynnym wideo do hitu „Chandelier” Sii. W piątek Natalia Szroeder pojawiła się w Radiu ZET, gdzie odbyła się premiera piosenki „Nie mów nic”.

Natalia Szroeder w teledysku do singla „Nie mów nic”

Natalia Szroeder powróciła z nowym singlem „Nie mów nic”, którego premiera odbyła się w piątek na antenie Radia ZET. Artystka pojawiła się w naszym studiu, aby osobiście zapowiedzieć swoją kolejną piosenkę.

W internecie pojawił się również oficjalny teledysk do singla „Nie mów nic”. Specjalnie na potrzeby klipu Natalia Szroeder zaprezentowała układ taneczny. Internauci chwalą piosenkarkę za ciekawą choreografię i porównują ją nawet do słynnego tańca z bijącego rekordy popularności teledysku „Chandelier” z repertuaru Sii. Tańcząca w nim nastoletnia Maddie Ziegler zachwyciła swoim talentem cały świat.

>> Kup BILETY na jesienna trasę koncertową Budki Suflera

 Przed Wami „Nie mów nic” stworzony w ramach projektu Music Stories marki Coca-Cola. To singiel, który całą ekipę kosztował wiele pracy, emocji, stresu, ale przede wszystkim też mnóstwo frajdy i radości. Duma mnie rozpiera. Jestem wdzięczna, że nastąpił w moim życiu taki moment, kiedy czuję coraz wyraźniej, którędy prowadzi moja muzyczna ścieżka. Te poszukiwania to totalnie fascynujący proces… Dużo się nauczyłam, wciąż się uczę. Mam nadzieję, że będziecie moimi kompanami w tej podróży, a tymczasem zapraszam na króciutki seans — powiedziała Natalia Szroeder.

„Nie mów nic” to kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty Natalii Szroeder. Drugi album artystki, który promowały już single „Parasole” i „Nie oglądam się”, ukaże się najprawdopodobniej pod koniec 2019 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK