Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Szroeder i nowy singiel „Nie oglądam się”. Współtworzył go gitarzysta Amy Winehouse [WIDEO]

07.02.2019 13:45

Natalia Szroeder wydała nowy singiel „Nie oglądam się”. Premiera piosenki odbyła się w czwartek na antenie Radia ZET. Artystka zdradziła, że przy utworze współpracowała ze znanym gitarzystą Amy Winehouse. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk do „Nie oglądam się”, który nagrano w Indonezji.

Natalia Szroeder — Nie oglądam się. Nowy singiel i teledysk fot. Youtube (Natalia Szroeder)

Natalia Szroeder — „Nie oglądam się”. Nowy singiel i teledysk

Natalia Szroeder zaprezentowała nowy singiel „Nie oglądam się”. We wtorek artystka była gościem Radia ZET, gdzie odbyła się premiera utworu. Do internetu trafił już także oficjalny teledysk promujący piosenkę. Nakręcono go na indonezyjskiej wyspie Bali.

ZOBACZ TEŻ: Premiera singla "Nie oglądam się" Natalii Szroeder. Artystka pojawiła się w Radiu ZET [WIDEO]

Piosenkarka zdradziła słuchaczom Radia ZET nieco więcej szczegółów na temat nowego singla. Przyznała, że w tworzenie utworu był zaangażowany Femi Temowo, jeden z najsłynniejszych brytyjskich gitarzystów, który grał m.in. z Amy Winehouse. To on jest odpowiedzialny za warstwę gitarową w „Nie oglądam się”.

Los był szczęśliwy i dobry dla nas. Gitary do tej piosenki wgrał Femi Temowo, czyli gitarzysta, który grał z Amy Winehouse przez wiele, wiele lat. Genialny gitarzysta. To dla mnie duży zaszczyt, że zgodził się wziąć udział w naszym projekcie — powiedziała artystka na antenie Radia ZET i przyznała, że nie wyklucza kolejnej współpracy ze słynnym muzykiem.

Natalia Szroeder potwierdziła, że singiel „Nie oglądam się” to kolejna piosenka (po hicie „Parasole”) zapowiadająca jej następny album. Jak powiedziała na antenie Radia ZET, nowa płyta ukaże się najprawdopodobniej jesienią 2019 roku.

Wyciągajmy lekcje z porażek i sukcesów przeszłości, ale nie odwracajmy się na nią za często. Łatwo przeoczyć wtedy szczęśliwostki, które dzieją się tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co dobrego czeka na nas za rogiem, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czujnie obserwować. Nie oglądać się na to, co za nami, tam już nic nie zmienimy — mówi o nowym utworze Natalia Szroeder.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Natalia Szroeder fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK 

Oceń