Zamknij

Natalia Szroeder w innej odsłonie. Nowy singiel „Parasole” zaskakuje!

Redakcja
23.03.2018 12:36
Natalia Szroeder
fot. mat. prasowe

Nowy singiel Natalii Szroeder już jest. „Parasole” to pierwsza zapowiedź kolejnej płyty młodej artystki. Jak sama przyznała, najnowsza kompozycja jest dla niej bardzo ważnym utworem. Słuchacze Radia ZET usłyszą nową piosenkę Natalii Szroeder w piątek po godz. 18:00 w programie Marcina Wojciechowskiego.

Natalia Szroeder — Parasole. Nowy singiel

Najnowszy singiel Natalii Szroeder „Parasole” różni się brzmieniowo od jej poprzednich kompozycji. Tym razem 22-letnia artystka postawiła na wyrazisty i mocny beat w refrenie. Jak sama przyznała, jej nadchodząca płyta będzie inna oraz dojrzalsza.

— „Parasole” to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu — wyjaśnia Natalia Szroeder.

W teledysku zrealizowanym przez AG Studio możemy zobaczyć artystkę tańczącą choreografię wspólnie z kilkoma tancerkami.

Kariera Natalii Szroeder

Natalia Szroeder zdobyła ogromną popularność za sprawą współpracy z Liberem. Razem z polskim raperem nagrała kilka lat temu hity „Wszystkiego Na Raz”, „Nie Patrzę w Dół” i „Teraz Ty”.

Jej debiutancki album „NATinterpretacje” ukazał się pod koniec 2016 roku i pokrył się złotem. Mimo że artystka ma na swoim koncie dopiero jedną płytę, nagrała już kilka naprawdę znanych przebojów. Słuchacze Radia ZET chętnie głosowali m.in. na single „Lustra”, „Powietrze” i „Zamienię Cię”.

Natalia Szroeder jest jedną z najchętniej oglądanych polskich wokalistek w serwisie YouTube. Jej wszystkie teledyski wyświetlono ponad 50 milionów razy.

Dużym zainteresowaniem w internecie cieszył się także cover legendarnego przeboju Whitney Houston „I Have Nothing”, który Natalia Szroeder zaprezentowała w programie telewizyjnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 2015 roku. Wykonanie spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK