Zamknij

Natalia Szroeder i Quebonafide zakochani. Całowali się publicznie w Sopocie! [ZDJĘCIA]

Redakcja
22.08.2018 10:30
Natalia Szroeder Quebonafide
fot. instagram.com/natalia_szroeder/, Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Paparazzi przyłapali Natalię Szroeder i Quebonafide w Sopocie. To jeden z nielicznych momentów, kiedy para pokazała się publicznie. Fotoreporterzy sfotografowali zakochanych spacerujących za rękę, okazujących sobie czułości i całujących się w restauracji.

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się w Sopocie. ZDJĘCIA

Natalia Szroeder i Quebonafide spotykają się już od kilku miesięcy. Rzadko jednak pokazują się publicznie. Para zdecydowała się jednak spędzić wspólne chwile w nadmorskim Sopocie.

Paparazzi wykorzystali okazję i sfotografowali zakochanych artystów. Słynna piosenkarka i jeden z najpopularniejszych dziś raperów nie szczędzili sobie czułości, spacerując po mieście i całując się w restauracji.

Jak informuje „Fakt”, Natalia Szroeder i Quebonafide są podobno nierozłączni.

Jeśli nie pracuje, to właściwie nie rozstaje się z nim na krok. Po przeprowadzce do jego mieszkania, nie lubi zostawać tam sama — czytamy na stronie „Faktu”.

Natalia Szroeder pracuje obecnie nad kolejną płytą, którą zapowiada singiel „Parasole”. Jak sama przyznała, nowy album ma być dużo dojrzalszy i utrzymany w nieco innym brzmieniu niż poprzedni. Quebonafide wydał niedawno płytę z Taco Hemingwayem. Ich wspólne dzieło okazało się wielkim hitem i pokryło się już podwójną platyną.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK