Zamknij

Natalia Szroeder jest za szczupła? Odpowiedziała zaniepokojonym fanom: "Po prostu tak wyglądam"

04.09.2020 10:07
Natalia Szroeder
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Natalia Szroeder słynie ze swojej pięknej figury. Najnowsze zdjęcie zaniepokoiło jednak wielu fanów którzy stwierdzili, że piosenkarka jest zbyt szczupła. Artystka zdecydowała się zareagować na komentarze. Napisała krótką wiadomość.

Natalia Szroeder chętnie dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. Artystka dba jednak o prywatność i rzadko pokazuje m.in. wspólne zdjęcia ze swoim chłopakiem, raperem  Quebonafide.

Najnowsze zdjęcie Natalii Szroeder mocno zaniepokoiło jednak internautów. Fani zaczęli się martwić, że słynącą z bardzo szczupłej figury gwiazda jest zbyt wychudzona i może mieć problemy ze zdrowiem.

Natalia Szroeder jest za szczupła? Piosenkarka odpowiedziała zaniepokojonym fanom

Natalia Szroeder zauważyła liczne komentarze zaniepokojonych fanów dotyczące jej bardzo szczupłej sylwetki.

Piosenkarka zdecydowała się zareagować i odniosła się w komentarzu do obaw internautów. Artystka uspokoiła fanów. Poinformowała, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych i nie odchudza się.

Bardzo mi miło, ze się martwicie, Drodzy moi. Ale ja się dobrze ze sobą czuje i mam się dobrze. Jem normalnie, nie odchudzam się, nie jestem na diecie, po prostu tak wyglądam, taka moja natura już.. więc uspokajam Was, bo nie ma o co się bać. Niech sobie każdy w talii ma tyle, ile chce i ile lubi, jo? — napisała.

Najsłynniejsze piosenki Natalii Szroeder. Jakie hity nagrała?

Natalia Szroeder to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Świadczy o tym wiele hitów, które 25-latka ma już na swoim koncie.

Do najsłynniejszych piosenek Natalii Szroder należą utwory „Lustra”, „Teraz Ty”, „Parasole”, „Zaprowadź mnie” i „Zamienię Cię”. Ogromną popularnością cieszy się także jej najnowszy singiel „Pestki”.