Zamknij

Natalia Szroeder na żywo w piątkowym „Wieczorze z Radiem ZET”!

Redakcja
30.03.2018 13:51
Natalia Szroeder
fot. mat. prasowe

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć Natalię Szroeder w piątkowym „Wieczorze z Radiem ZET”. Po godz. 18 artystka zaśpiewa na żywo swój najnowszy singiel „Parasole” i utwór niespodziankę. 

Natalia Szroeder na żywo w piątkowym „Wieczorze z Radiem ZET”

Warto słuchać piątkowej audycji Marcina Wojciechowskiego. Już po godz. 18 Natalia Szroeder zaprezentuje po raz pierwszy na żywo swój nowy singiel „Parasole” i utwór niespodziankę.

Natalia Szroeder — Parasole. Nowy singiel

Najnowszy singiel Natalii Szroeder „Parasole”, który pojawił się już w propozycjach do Listy Przebojów Radia ZET, różni się brzmieniowo od jej poprzednich kompozycji. Tym razem 22-letnia artystka postawiła na wyrazisty i mocny beat w refrenie. Jak sama przyznała, jej nadchodząca płyta będzie inna oraz dojrzalsza.

— „Parasole” to bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty. Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi właśnie o takiej wewnętrznej wojnie między głosem serca a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu — wyjaśnia Natalia Szroeder.

RadioZET.pl/PK