Zamknij

Natalia Szroeder chce napisać książkę. Zdradza w Radiu ZET: "Wydam ją pod pseudonimem" [WIDEO]

08.11.2021 14:07
Natalia Szroeder
fot. Radio ZET

Natalia Szroeder chce napisać książkę. Piosenkarka zdradziła swoje plany w najnowszej rozmowie z Radiem ZET. W wywiadzie z Magdą Barczyk wokalistka zapowiedziała, że będzie pracować nad powieścią kryminalną. Wyda ją jednak pod pseudonimem. Zobaczcie wideo!

Natalia Szroeder pojawiła się w piątek, 5 listopada w Radiu ZET, gdzie świętowaliśmy wraz z artystką premierę nowej płyty "Pogłos".

Piosenkarka opowiedziała o nowej płycie, zjadła pyszną pizzę, zaśpiewała na żywo wielki przebój grupy Coldplay i wzięła udział w sesji Q&A. W trakcie wywiadu Natalia Szroeder poinformowała, że planuje napisać książkę kryminalną.

Zobacz także

Natalia Szroeder napisze książkę. Wyda powieść kryminalną pod pseudonimem

Natalia Szroeder zdradziła w Radiu ZET, że chciałaby napisać swoją pierwszą książkę. Wokalistka marzy o stworzeniu powieści kryminalnej, ponieważ jest wielką fanką tego gatunku.

Postanowiłam w tym roku, że chcę napisać swoją powieść kryminalną. Jest to poważny plan. Dawno temu, jeszcze jako dziecko, nastolatka, wielokrotnie brałam udział w konkursach na prozę i wiersze. Całkiem dobrze sobie radziłam – wyznała gwiazda i dodała: "Zawsze uwielbiałam piękną polszczyznę. Zależy mi na co dzień, żeby mówić ładnym językiem. Staram się nie robić błędów. Staram się też poprawiać wszystkich, którzy w moich otoczeniu je robią. Zawsze ciągnęło mnie do pisania".

Okazuje się, że Natalia Szroeder planuje wydać książkę, ale pod pseudonimem. Dlaczego?

Mam taki plan, że może spróbuję coś napisać. Jeśli jednak to wydam, to pod pseudonimem, więc nikt nie będzie wiedział, że to jest moja książka. Taki mam plan, bo nie chciałabym w tym przypadku żadnego sugerowania się nazwiskiem. Naprawdę chciałabym spróbować swoich sił w pisaniu. Jako wprawiony fan opowieści grozy myślę, że miałabym sporo ciekawych pomysłów na to, żeby sformułować własną opowieść. Myślę, że te nadchodzące zimowe wieczory poświęcę na pisanie. Także czekajcie. Jestem ciekawa, czy się zorientujecie, jak już książka ujrzy światło dzienne, że jest moja – stwierdziła artystka.