Zamknij

Natalia Szroeder w legendarnym przeboju z „Titanica” [WIDEO]

Redakcja
13.12.2017 13:45
Natalia Szroeder w legendarnym przeboju z „Titanica” [WIDEO]
fot. Facebook (Polsat)

Nie od dziś wiadomo, ze Natalia Szroeder może pochwalić się naprawdę wyjątkowym wokalem. Swój talent udowodniła po raz kolejny w trakcie jubileuszowej gali z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Zaśpiewała przebój „My Heart Will Go On” z repertuaru Celine Dion.

Zagłosuj

Czy Natalia Szroeder poradziła sobie z wielkim przebojem Celine Dion?

Liczba głosów:

„My Heart Will Go On” z 1997 roku to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych utworów w całej historii muzyki popularnej. Szczyty list przebojów, miliony sprzedanych egzemplarzy, niezliczona ilość coverów, prestiżowy Oscar i dwie nagrody Grammy.

Słynny hit z legendarnego filmu „Titanic”, w którym główne role zagrali Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, nie należy jednak do najprostszych utworów do zaśpiewania.

Zobacz także

W poniedziałkowy wieczór postanowiła zmierzyć się z nim Natalia Szroeder. Jej wykonanie zrobiło ogromne wrażenie na publiczności zgromadzonej w warszawskim Teatrze Wielkim.

Czy nasza artystka dorównała tym występem słynnej Celine Dion? Obejrzyj i oceń sam.

Sylwia Grzeszczak śpiewa Whitney Houston

Występ Natalii nie był jedynym wyjątkowym podczas gali Telewizji Polsat. 

Swoją wersję przeboju „I Will Always Love You” postanowiła zaprezentować Sylwia Grzeszczak. Jej wykonanie oczarowało widzów w Teatrze Wielkim i przed telewizorami. Tutaj możesz zobaczyć występ.

RadioZET.pl/PK