Zamknij

Natalia Zastępa i Marcin Sójka w utworze promującym film „Jak zostać gwiazdą”. Premiera w Radiu ZET

02.09.2020 09:30
Natalia Zastępa Marcin Sójka
fot. mat. prasowe

Natalia Zastępa i Marcin Sójka połączyli siły w utworze promującym film „Jak zostać gwiazdą”, który wejdzie na ekrany polskich kin 2 października. W produkcji zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka i Katarzynę Sawczuk. Już po godz. 15:00 premiera singla „Ślady” na antenie Radia ZET. Natalia Zastępa i Marcin Sójka będą gośćmi środowego „Uważam ZET”.

Natalia Zastępa i Marcin Sójka w piosence "Ślady"

Natalia Zastępa i Marcin Sójka zaprezentowali singiel „Ślady”, który zapowiada nowy polski film „Jak zostać gwiazdą”.

To pierwszy wspólny utwór dwojga artystów znanych z The Voice of Poland. Przypomnijmy, że para zmierzyła się w wielkim finale dziewiątej edycji. Głosami widzów program wygrał ostatecznie Marcin Sójka.

Dziś zarówno Natalia Zastępa, jak i Marcin Sójka mają na koncie kilka hitowych singli. Zwycięzca „The Voice of Poland” nagrał przeboje „Zaskakuj mnie” i „Dalej”, które znalazły się na jego debiutanckiej płycie „Kilka prawd”. Natalia nadal pracuje nad pierwszym albumem, ale może już się pochwalić hitami „Za późno”, „Rudy” i „Nie żałuję”.

Jak zostać gwiazdą: zwiastun filmu z Katarzyną Sawczuk w roli głównej

Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show. Film „Jak zostać gwiazdą” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz („Być jak Kazimierz Deyna”).

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się drzwi do kariery zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak.

Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec wszystkich. Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem… Czy uda się jej zostać gwiazdą i pozostać sobą?

RadioZET.pl/mat. prasowe