Zamknij

Natalia Zastępa — „Nie żałuję”. Wtorkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
25.06.2019 09:42
Natalia Zastępa Nie żałuję nowy singiel premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Natalia Zastępa powraca z nowym singlem „Nie żałuję”, którego premiera odbyła się po godz. 10:00 w Radiu ZET. 17-latka dała się poznać jako wokalistka czarująca głębokim, dojrzałem wokalem. Debiutancki singiel artystki, „Za późno”, obejrzano w serwisie YouTube niemal 5 milionów razy. Nawiązujący do najlepszych dokonań wokalistek lat 90. utwór ukazał delikatną i liryczną osobowość Zastępy. 

Natalia Zastępa — Nie żałuję. Nowy singiel

Drugim singlem Natalii Zastępy jest piosenka „Nie żałuję”, zgoła odmienna brzmieniowo kompozycja. Swingujący i niosący optymistyczne przesłanie kawałek niesie ważne przesłanie: „żeby czerpać z życia, ile się da, a wszystko, co nas spotyka – gorsze i lepsze chwile — mają wpływ na to, kim jesteśmy teraz” — jak tłumaczy artystka. Muzycznie nowy singiel Natalii Zastępy nawiązuje do szlachetnego retro popu i udowadnia, że 17-latka świetnie sprawdza się w pogodnym repertuarze.

Natalia Zastępa od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako 8-latka. Sceniczny debiut odbyła rok później — na krapkowickiej scenie podczas dni miasta.

W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór „Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces. Od tamtej pory Zastępa szkoliła swój głos m.in. w Jazz Centrum w Opolu oraz obecnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu i ma na swoim koncie występy u boku Mietka Szcześniaka czy Janusza Radka. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu, w klasie humanistycznej.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK