Zamknij

Natalia Zastępa w nowym singlu "Błysk". Wtorkowa premiera w Radiu ZET

28.09.2021 11:47
Natalia Zastępa
fot. mat. prasowe

Natalia Zastępa prezentuje nowy singiel "Błysk", który promuje jej debiutancki album "Nie żałuję". Premiera utworu w Radiu ZET odbędzie się już we wtorek po godz. 12:00. Zwyciężczyni 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pojawi się także na naszej antenie.

Natalia Zastępa w maju tego roku wydała debiutancką płytę "Nie żałuję". Kolejnym singlem promującym wydawnictwo jest piosenka "Błysk".

Natalia Zastępa i nowy singiel "Błysk". Premiera w Radiu ZET

Natalia Zastępa wybrała "Błysk" na kolejny singiel ze swojego debiutanckiego krążka, który promowały już m.in. hity "Za późno", "Rudy", "Nie żałuję" czy nagrodzona w Opolu piosenka "Wiesz jak jest".

Piosenkarka wyznała, że utwór "Błysk" jest dla niej niezwykle ważny.

Jestem z niego dumna, ponieważ jest moim autorskim utworem, przy którym pracowałam z Magdą Wójcik i Radkiem Bieńkuńskim. Mimo że wszystko, co nas otacza wydaje się być na odpowiednim miejscu... sami nie do końca czujemy się pewnie w momencie, w którym się znajdujemy. Jednak zawsze pojawia się w naszym życiu „błysk”, który staje się przysłowiowym „światełkiem w tunelu”. Błysk dla każdego jest po prostu indywidualnym symbolem, tego co go motywuje w chwilach zwątpienia – mówi Natalia.

W środę, 29 września o godz. 10:00 odbędzie premiera teledysku promującego singiel "Błysk". Artystka zdradziła kilka szczegółów klipu.

Jest to jeden z najważniejszych klipów, które miałam okazję Wam prezentować. Ma dla mnie sentymentalne, patriotyczno-lokalne znaczenie, ponieważ nagrałam go na terenie powiatu krapkowickiego w województwie opolskim, skąd pochodzę! Od urodzenia jestem krapkowiczanką, dlatego cieszę się, że do klipu mogłam zaangażować ludzi, których znam wiele lat i osoby, które również pochodzą z tamtych rejonów – zdradza wokalistka.

RadioZET.pl/mat.prasowe