Zamknij
Natasha St-Pier
8 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Natasha St-Pier to dziś nieco zapomniana gwiazda. Śpiewająca po francusku Kanadyjka podbijała listy przebojów kilkanaście lat temu. Swego czasu hity gwiazdy Eurowizji 2001 bardzo lubili także polscy słuchacze. Jak dziś wygląda Natasha St-Pier? Zobaczcie najnowsze zdjęcia 40-letniej piosenkarki.

Natasha St-Pier mogła pochwalić się sporymi sukcesami na listach przebojów. W pierwszej dekadzie XX wieku jej utwory cieszyły się popularnością nie tylko we Francji, ale także w innych europejskich krajach, również w Polsce.

Jak dziś wygląda Natasha St-Pier, której międzynarodowa kariera mocno przygasła? W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia kanadyjskiej artystki. Kilka dni temu Natasha St-Pier skończyła 40 lat.

Zobacz także: Sarah Connor dziś ma 40 lat. Tak obecnie wygląda zapomniana piosenkarka z Niemiec [GALERIA]

Natasha St-Pier obecnie. Tak dziś wygląda 40-letnia piosenkarka

Natasha St-Pier zrobiła furorę w Europie w pierwszych latach XX wieku. Polscy słuchacze pokochali śpiewającą po francusku piosenkarkę za takie przeboje jak „Tu trouveras”, „Tant que c’est toi” czy „Un Ange frappe à ma porte”.

Jej kariera poszybowała w górę po świetnym występie w Konkursie Piosenki Eurowizji 2011. Kanadyjska reprezentowała Francję z utworem „Je n’ai que mon âme” i zajęła wysokie 4. miejsce, co pozostaje najlepszym wynikiem kraju w tym konkursie w XX wieku. Wydany niedługo później album „De l'amour le mieux” osiągnął niebywały sukces i pokrył się we Francji podwójną platyną.

W kolejnych latach piosenkarka konsekwentnie prezentowała następne płyty, ale jej popularność z roku na rok spadała. W pewnym momencie Natasha St-Pier skupiła się na życiu prywatnym. W 2012 roku wyszła za mąż, a trzy lata później urodziła synka.

W lutym tego roku Natasha St-Pier skończyła 40 lat. Wokalistka nadal chętnie nagrywa nową muzykę. Niedawno wydała najnowszą płytą „Croire”.

Choć jej albumy nie odnoszą już takich sukcesów, piosenkarka wciąż cieszy się dużą popularnością we Francji. W styczniu tego roku Natasha St-Pier była jurorką podczas francuskich preselekcji do Eurowizji 2021, które wygrała Barbara Pravi.