Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda słynnego muzycznego serialu aresztowana. Napadła na własnego męża

27.11.2017 12:16

Czarne chmury nad Nayą Riverą, gwiazdą amerykańskiego serialu „Glee”. W sobotni wieczór aktorka i piosenkarka została aresztowana za napaść na własnego męża. Do zdarzenia doszło w trakcie spaceru pary z ich dzieckiem.

Gwiazda słynnego muzycznego serialu aresztowana. Napadła na własnego męża fot. ons.pl / AFF
Zagłosuj

Czy podobał Ci się serial "Glee"?

W sobotę Rivera została zatrzymana na terenie hrabstwa Kanawha w Wirginii Zachodniej. Oskarżenie wniósł jej mąż Ryan Dorsey. Według jego zeznań między małżonkami doszło do kłótni. W trakcie spaceru z ich 2-letnim synem aktorka zaatakowała partnera – uderzyła go w głowę i dolną wargę. Mężczyzna przekazał także policji nagranie z telefonu, na którym rzekomo widać całe zajście.

Amerykańską gwiazdę oskarżono o przemoc domową. W internecie pojawiło się wideo z jej zatrzymania. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 1000 dolarów przez jej teścia, Rivera została jednak zwolniona z aresztu. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Okazuje się, że małżeństwo od dłuższego czasu zmaga się z problemami. W listopadzie 2016 roku aktorka złożyła pozew rozwodowy, ale w zeszłym miesiącu zdecydowała się go wycofać.

Naya Rivera zdobyła międzynarodową popularność za sprawą roli w popularnym kilka lat temu serialu „Glee”, który zrobił furorę na całym świecie. Amerykańska produkcja, w której aktorzy śpiewali nowe wersje popularnych przebojów, doczekała się sześciu sezonów oraz zgarnęła cztery Złote Globy i sześć nagród Emmy.

RadioZET.pl/aol.com/PK

Oceń