Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Neal E. Boyd nie żyje. Był zwycięzcą amerykańskiego „Mam Talent”

12.06.2018 12:15

Neal E. Boyd, zwycięzca amerykańskiego „Mam Talent”, nie żyje. Artysta zachwycił Amerykę swoim operowym głosem i wygrał trzecią edycję programu. Zmarł w wieku 42 lat z powodu niewydolności serca. Zmagał się też z niewydolnością nerek i problemami z wątrobą.

Neal. E Boyd fot. Youtube (Jeff Vuitton)

Neal. E Boyd — zwycięzca „Mam Talent” nie żyje

Zwycięzca amerykańskiego programu „Mam Talent” nie żyje. Neal. E Boyd zmarł w niedzielę w wieku 42 lat. Jak poinformował portal „TMZ”, przyczyną zgonu była najprawdopodobniej niewydolność serca.

Wiadomo też, że zwycięzca „Mam Talent” miał problemy z nerkami i wątrobą. Na początku 2017 roku spowodował wypadek samochodowy — w trakcie jazdy nagle stracił przytomność. W aucie  znajdowała się także jego matka. Oboje zostali poważnie ranni.

W 2008 roku Neal. E Boyd wygrał trzecią edycję amerykańskiego „Mam Talent”. Jurorzy oraz publiczność zachwycili się operowym głosem Amerykanina. W tym samym roku udało mu się wydać pierwszy i, jak się okazało, ostatni album. Niestety, płyta nie osiągnęła sukcesu komercyjnego — sprzedało się zaledwie kilka tysięcy egzemplarzy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,cnn.com/PK

Oceń