Zamknij

Neal E. Boyd nie żyje. Był zwycięzcą amerykańskiego „Mam Talent”

Redakcja
12.06.2018 12:15
Neal. E Boyd
fot. Youtube (Jeff Vuitton)

Neal E. Boyd, zwycięzca amerykańskiego „Mam Talent”, nie żyje. Artysta zachwycił Amerykę swoim operowym głosem i wygrał trzecią edycję programu. Zmarł w wieku 42 lat z powodu niewydolności serca. Zmagał się też z niewydolnością nerek i problemami z wątrobą.

Neal. E Boyd — zwycięzca „Mam Talent” nie żyje

Zwycięzca amerykańskiego programu „Mam Talent” nie żyje. Neal. E Boyd zmarł w niedzielę w wieku 42 lat. Jak poinformował portal „TMZ”, przyczyną zgonu była najprawdopodobniej niewydolność serca.

Wiadomo też, że zwycięzca „Mam Talent” miał problemy z nerkami i wątrobą. Na początku 2017 roku spowodował wypadek samochodowy — w trakcie jazdy nagle stracił przytomność. W aucie  znajdowała się także jego matka. Oboje zostali poważnie ranni.

W 2008 roku Neal. E Boyd wygrał trzecią edycję amerykańskiego „Mam Talent”. Jurorzy oraz publiczność zachwycili się operowym głosem Amerykanina. W tym samym roku udało mu się wydać pierwszy i, jak się okazało, ostatni album. Niestety, płyta nie osiągnęła sukcesu komercyjnego — sprzedało się zaledwie kilka tysięcy egzemplarzy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,cnn.com/PK