Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czarne chmury nad Nellym. Kolejne kobiety oskarżają go o molestowanie

26.01.2018 12:49

W październiku media obiegła informacja o aresztowaniu Nelly’ego. Jedna z jego fanek zarzuciła mu gwałt. Raper zaprzeczył, a zarzuty zostały wycofane w grudniu. Dziewczyna złożyła jednak następny pozew, w ramach którego 43-latek został oskarżony o molestowanie seksualne przez kolejne kobiety.

Czarne chmury nad Nellym. Kolejne kobiety oskarżają go o molestowanie fot. ons.pl

Po raz pierwszy Monique Greene oskarżyła artystę o gwałt kilka miesięcy temu. Do przestępstwa miało dojść wewnątrz autobusu koncertowego po występie w mieście Auburn nieopodal Seattle. Sprawa upadła, a Nelly został oczyszczony z zarzutów.

Dziewczyna postanowiła jednak nie dać za wygraną i wniosła następny pozew przeciw raperowi. W nowym dokumencie pojawiają się także zeznania dwóch kolejnych kobiet zarzucających 43-latkowi molestowanie seksualne.

Do zdarzeń miało dojść w trakcie tras koncertowych na terenie Wielkiej Brytanii. Jedna z oskarżycielek nawiązuje do sytuacji z czerwca 2016 roku, kiedy artysta miał złapać ją za nogę i włożyć rękę za jej sukienkę po tym, jak zaprosił ją do swojego pokoju VIP. Druga kobieta twierdzi, że Nelly onanizował się tuż obok niej i zmusił do stosunku seksualnego po koncercie w grudniu 2017 roku.

Amerykański raper nie odniósł się jeszcze do najnowszych oskarżeń. Jak podają zagraniczne media, komentarz pojawi się wkrótce.

RadioZET.pl/ theguardian.com, nydailynews.com/PK

Oceń
Tagi