Zamknij

Czarne chmury nad Nellym. Kolejne kobiety oskarżają go o molestowanie

Redakcja
26.01.2018 12:49
Czarne chmury nad Nellym. Kolejne kobiety oskarżają go o molestowanie
fot. ons.pl

W październiku media obiegła informacja o aresztowaniu Nelly’ego. Jedna z jego fanek zarzuciła mu gwałt. Raper zaprzeczył, a zarzuty zostały wycofane w grudniu. Dziewczyna złożyła jednak następny pozew, w ramach którego 43-latek został oskarżony o molestowanie seksualne przez kolejne kobiety.

Po raz pierwszy Monique Greene oskarżyła artystę o gwałt kilka miesięcy temu. Do przestępstwa miało dojść wewnątrz autobusu koncertowego po występie w mieście Auburn nieopodal Seattle. Sprawa upadła, a Nelly został oczyszczony z zarzutów.

Dziewczyna postanowiła jednak nie dać za wygraną i wniosła następny pozew przeciw raperowi. W nowym dokumencie pojawiają się także zeznania dwóch kolejnych kobiet zarzucających 43-latkowi molestowanie seksualne.

Do zdarzeń miało dojść w trakcie tras koncertowych na terenie Wielkiej Brytanii. Jedna z oskarżycielek nawiązuje do sytuacji z czerwca 2016 roku, kiedy artysta miał złapać ją za nogę i włożyć rękę za jej sukienkę po tym, jak zaprosił ją do swojego pokoju VIP. Druga kobieta twierdzi, że Nelly onanizował się tuż obok niej i zmusił do stosunku seksualnego po koncercie w grudniu 2017 roku.

Amerykański raper nie odniósł się jeszcze do najnowszych oskarżeń. Jak podają zagraniczne media, komentarz pojawi się wkrótce.

RadioZET.pl/ theguardian.com, nydailynews.com/PK