Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nergal zaśpiewał piosenkę na Dzień Kobiet. W ręku miał penisa z ukrzyżowanym Jezusem

08.03.2018 21:39

Adam „Nergal” Darski wywołał burzę w sieci swoim nagraniem, w którym śpiewa piosenkę na Dzień Kobiet. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby jego atrybutem nie był sztuczny penis z doklejoną figurą Jezusa.

Nergal zaśpiewał piosenkę na Dzień Kobiet. W ręku miał penisa z ukrzyżowanym Jezusem fot. Youtube

Nergal uprzedził negatywne komentarze pisząc pod nagraniem do swoich fanów:

„Jezus, zgodnie z waszymi doktrynami, drodzy katolicy, jest symbolem miłości. Penis ZAWSZE był symbolem miłości i pasji. Połączenie obu jest przytłaczającą dawką miłości (…) Jeśli uznasz to za obraźliwe, przestań obserwować mój profil! Rozprzestrzeniaj swoją chrześcijańsko-patriotyczną nienawiść w swoich domach i świątyniach. Nie jestem tu po to, żeby kogoś urazić. Jestem tutaj, aby inspirować, prowokować, bawić się z INTELIGENTNYMI ludźmi, którzy mają dystans do siebie i świata, w tym mojej osoby. Od teraz proszę skup się na genialnym wokalnym występie i mojej kreatywności i ignoruj szczegóły. I jeszcze raz... Wiele miłości dla wszystkich KOBIET w tym wyjątkowym dniu!” – napisał Adam Darski pod swoim kontrowersyjnym nagraniem.

Nergal fot. Youtube

Jeden z dziennikarzy zgłosił sprawę do Facebooka. Oto, co mu odpowiedzieli:

 „Dziękujemy za zgłoszenie – poinformowanie nas było słuszną decyzją. Sprawdziliśmy film i chociaż nie narusza on naszych standardów społeczności rozumiemy, że może być obraźliwy dla ciebie i innych osób. Nikt nie powinien oglądać materiałów, które jego zdaniem propagują nienawiść na Facebooku i chcemy pomóc ci unikać takich sytuacji w przyszłości” – czytamy w odpowiedzi na nasze zgłoszenie. Zespół Facebooka zaproponował nam również usunięcie lub zablokowanie użytkownika, który według nas udostępnia niestosowne treści.

Co o tym myślisz? Odpowiedz na pytanie w poniższej sondzie:

Zagłosuj

Uważasz, że Nergal przesadził?

RadioZET.pl/strz

Oceń
Tagi