Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nergal zaśpiewał piosenkę na Dzień Kobiet. W ręku miał penisa z ukrzyżowanym Jezusem

08.03.2018 21:39
xxx zet

Adam „Nergal” Darski wywołał burzę w sieci swoim nagraniem, w którym śpiewa piosenkę na Dzień Kobiet. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby jego atrybutem nie był sztuczny penis z doklejoną figurą Jezusa.

Nergal zaśpiewał piosenkę na Dzień Kobiet. W ręku miał penisa z ukrzyżowanym Jezusem fot. Youtube

Nergal uprzedził negatywne komentarze pisząc pod nagraniem do swoich fanów:

„Jezus, zgodnie z waszymi doktrynami, drodzy katolicy, jest symbolem miłości. Penis ZAWSZE był symbolem miłości i pasji. Połączenie obu jest przytłaczającą dawką miłości (…) Jeśli uznasz to za obraźliwe, przestań obserwować mój profil! Rozprzestrzeniaj swoją chrześcijańsko-patriotyczną nienawiść w swoich domach i świątyniach. Nie jestem tu po to, żeby kogoś urazić. Jestem tutaj, aby inspirować, prowokować, bawić się z INTELIGENTNYMI ludźmi, którzy mają dystans do siebie i świata, w tym mojej osoby. Od teraz proszę skup się na genialnym wokalnym występie i mojej kreatywności i ignoruj szczegóły. I jeszcze raz... Wiele miłości dla wszystkich KOBIET w tym wyjątkowym dniu!” – napisał Adam Darski pod swoim kontrowersyjnym nagraniem.

Nergal fot. Youtube

Jeden z dziennikarzy zgłosił sprawę do Facebooka. Oto, co mu odpowiedzieli:

 „Dziękujemy za zgłoszenie – poinformowanie nas było słuszną decyzją. Sprawdziliśmy film i chociaż nie narusza on naszych standardów społeczności rozumiemy, że może być obraźliwy dla ciebie i innych osób. Nikt nie powinien oglądać materiałów, które jego zdaniem propagują nienawiść na Facebooku i chcemy pomóc ci unikać takich sytuacji w przyszłości” – czytamy w odpowiedzi na nasze zgłoszenie. Zespół Facebooka zaproponował nam również usunięcie lub zablokowanie użytkownika, który według nas udostępnia niestosowne treści.

Co o tym myślisz? Odpowiedz na pytanie w poniższej sondzie:

Zagłosuj

Uważasz, że Nergal przesadził?

RadioZET.pl/strz

Oceń
Tagi