Zamknij

Niall Horan i nowy singiel "Nice To Meet Ya". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
04.10.2019 12:39
Niall Horan Nice To Meet Ya nowy singiel gwiazdora One Direction teledysk wideo
fot. mat. prasowe

Niall Horan wrócił z zupełnie nowym singlem zatytułowanym „Nice To Meet Ya”. Premiera najnowszej piosenki gwiazdora One Direction na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 13:00.

Niall Horan — Nice To Meet Ya. Nowy singiel gwiazdora One Direction

Niall Horan powrócił z nowym singlem „Nice To Meet Ya”. Utwór napisał razem z Julianem Bunettą (Maroon 5, Jessie Ware), Tobiasem Jesso Jr. (Florence + the Machine, Adele) i Ruth-Anne Cunningham (John Legend, Pentatonix).

„Nice To Meet Ya” to popowa, radosna ballada z soulowym groovem i dowcipnym tekstem. Jak mówi sam artysta: „Minęły już prawie dwa lata od wydania „Flickera”, więc nie mogę doczekać się, by znowu wydać nowy materiał. Trochę poeksperymentowałem muzycznie, dlatego premiera singla jest bardzo ekscytująca”.

Do kawałka powstał teledysk w reżyserii The Young Astronauts. Zdjęcia zrealizowano w Londynie.

Niall Horan rozpoczął swoją muzyczną karierę w boysbandzie One Direction. W październiku 2017 roku wydał swój debiutancki solowy album zatytułowany „Flicker”. Album, który dotarł na 1. miejsce listy bestsellerów w wielu krajach, sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Promował go m.in. hit „Slow Hands”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK