Zamknij

Nick Jonas trafił do szpitala. Nagranie z wypadku trafiło do internetu [WIDEO]

22.07.2021 14:35
Nick Jonas
fot. Rex Features/East News

Nick Jonas miał wypadek podczas nagrywania specjalnego programu „Olympic Dreams Featuring the Jonas Brothers”, gdzie bracia Jonas rywalizowali w olimpijskich konkurencjach. Niestety, w trakcie jazdy na BMX Nick Jonas przewrócił się i złamał żebro. Został przetransportowany do szpitala. Wideo z wypadku trafiło do internetu.

Nick Jonas to jeden z gwiazdorów zespołu Jonas Brothers, który tworzy trzech braci. Znana z hitów "Sucker" i "Only Human" grupa niedawno powróciła do nagrywania muzyki po kilku latach przerwy.

W związku z olimpiadą w Tokio Jonas Brothers nagrali specjalny program dla telewizji NBC, w którym rywalizowali w olimpijskich konkurencjach. Niestety, podczas wyścigu BMX Nick Jonas doznał wypadku i trafił do szpitala.

Zobacz też: Partner Agnieszki Włodarczyk miał poważny wypadek. Stracił przytomność [FOTO]

Nick Jonas miał wypadek na BMX i trafił do szpitala. Nagranie WIDEO z wypadku

Nick Jonas doznał urazy w trakcie kręcenia „Olympic Dreams Featuring the Jonas Brothers”. Nagrania powstały w maju, ale dopiero teraz program telewizyjny miał swoją premierę.

Do internetu trafiło wideo z momentu wypadku Nicka Jonasa na BMX. Podczas wyścigu z braćmi 28-latek stracił kontrolę nad rowerem, przewrócił się i z dużą siłą uderzył o ziemię.

Szybko okazało się, że wokalista nabawił się dość poważnej kontuzji. Nagrania do programu zostały przerwane, a Jonasa przetransportowano karetką do szpitala. W wyniku upadku Nick złamał żebro i stłukł kość ogonową. Na szczęście artyście udało się powrócić do formy.