Zamknij

Nicki Minaj jest w ciąży. Ujawniła to tak, jak Beyonce [FOTO]

20.07.2020 21:52
Nicki Minaj
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Nicki Minaj ogłosiła światu, że jest w ciąży. Piosenkarka ujawniła to w ten sam sposób, co Beyonce: publikując zdjęcia z sesji zdjęciowej.

Nicki Minaj to niezwykle barwna artystka, której oryginalny styl i muzyka nie mogą zostać niezauważone. Jak każda wielka gwiazda, także i Nicki lubi koncentrować na sobie uwagę. A teraz zrobiła to wyjątkowo dobrze: ogłaszając fanom i światu swoją ciążę! Zrobiła to tak, jak kilka lat temu Beyonce, czyli pokazując zdjęcia ze swojej "brzuszkowej" sesji.

Nicki Minaj w ciąży

Od kilku miesięcy artystka unikała mediów i właściwie całkiem wycofała się z publicznego życia. Wygląda na to, że powodem tego była chęć ukrycia ciąży. Teraz, kiedy czas ten zbliża się do końca, powróciła z przytupem. Zdjęcia przedstawiają Nicki w dość skąpych kostiumach, a jeden z nich z pewnością wywoła sporo kontrowersji. Mowa o zdjęciu, na którym Minaj przebrana jest za Matkę Boską.

Nicki Minaj kończy karierę

Informacja o ciąży Nicki Minaj jest dla jej fanów wielkim zaskoczeniem i pewną ulgą, bo wielu z nich martwiło się, dlaczego tak nagle zniknęła z mediów.

"Jestem pełna ekscytacji i wdzięczności" - napisała dziękując wszystkim za życzenia.

RadioZET.pl/AS