Zamknij

Nicki Minaj zapowiedziała koniec kariery. Szokujące oświadczenie gwiazdy

Maciej Friedrich
06.09.2019 10:38
Nicki Minaj zapowiedziała koniec kariery. Szokujące oświadczenie gwiazdy
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

W czwartek 5 września światowy show-biznes przeżył ogromny szok. Nicki Minaj, światowej sławy wokalistka nazywana „królową rapu”, opublikowała w sieci wpis, w którym informuje, że przechodzi na emeryturę. Czy to koniec kariery kontrowersyjnej gwiazdy?

Nicki Minaj przechodzi na emeryturę. Co dalej z karierą gwiazdy?

Nicki Minaj to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Amerykańska raperka, wokalistka, modelka i aktorka, którą uwielbiają miliony fanów na całym świecie, a jej hity podbijają listy przebojów. Nazywana jest „królową rapu” i „najbardziej wpływową raperką świata”, a w 2016 roku magazyn „Time” umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Znana z kontrowersyjnego wyglądu artystka sprzedała ponad 5 milionów albumów i ponad 20 milionów singli.

Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie powstrzymać rozpędzonej kariery Minaj. Tymczasem raperka opublikowała w sieci wpis, który zatrząsł światowym show-biznesem.

 Maryla Rodowicz i Nicki Minaj zrobiły sobie selfie. Spotkanie gwiazd w Łodzi [ZDJĘCIE]

Nicki Minaj ogłosiła zakończenie kariery? Gwiazda opublikowała szokujący wpis

W czwartek 5 września światowym show-biznesem wstrząsnął wpis, jaki Nicki Minaj opublikowała na swoim profilu na Twitterze. Niespodziewanie „królowa rapu” podziękowała fanom za wspólne 11 lat i zasugerowała, że zamierza zakończyć karierę i poświęcić się rodzinie.

Zdecydowałam się przejść na emeryturę i założyć własną rodzinę. Wiem, że jesteście teraz szczęśliwi. [...] Kocham was na całe życie – czytamy w oświadczeniu gwiazdy.

Nicki Minaj kończy karierę
fot. Tweeter:@Mrs. Petty

Choć fani artystki bez wątpienia byliby załamani odejściem ich idolki, to jednak w komentarzach pojawiły się słowa wsparcia i podziękowania za lata kariery, w których trakcie Nicki podbijała serca swoich wielbicieli.

Kocham Cię. Dziękuję za 11 lat mojego życia. Na zawsze będziesz moją królową. Niech Bóg błogosławi Twoją piękną rodzinę. Nie zapomnij o nas, bo my nigdy nie zapomnimy o Tobie – napisała jedna ze wzruszonych fanek.

Nicki Minaj i Kenneth Petty mieli odebrać z urzędu zgodę na zawarcie małżeństwa. Pojawiły się plotki, że para już wzięła ślub w tajemnicy, artystka bowiem na Twitterze podpisuje się jako „Pani Petty”. Informacja o skupieniu się na rodzinie kosztem kariery wywołała masę plotek dotyczących ciąży Minaj. Kto wie, być może „królowa rapu” niebawem ponownie zaszokuje fanów.

Zagłosuj

Sądzisz, że Nicki naprawdę wycofa się z branży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF