Zamknij

Nicki Minaj już urodziła? Amerykańskie media twierdzą, że raperka została mamą

02.10.2020 11:09
Nicki Minaj
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Nicki Minaj urodziła? Taką informację przekazał amerykański TMZ.com. Jak informuje popularny portal, na świat przyszło pierwsze dziecko jednej z najsłynniejszych raperek na świecie.

Nicki Minaj to obecnie jedna z najsłynniejszych gwiazd światowego rapu. W lipcu tego roku raperka poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Opublikowała wtedy zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Wszystko na to wskazuje, że Nicki Minaj urodziła swoje pierwsze dziecko. Informację o narodzinach przekazał popularny portal TMZ.com.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Dlaczego dała synowi na imię Henryk?

Nicki Minaj urodziła pierwsze dziecko?

Nicki Minaj urodziła — twierdzi TMZ.com. Choć raperka jeszcze nie potwierdziła oficjalnie tej informacji, amerykańskie media informują, że 37-latka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Według doniesień Nicki Minaj urodziła w środę, 30 września w szpitalu w Los Angeles. Ojcem dziecka jest 42-letni Kenneth Petty. Płeć dziecka nie została ujawniona.

Po ogłoszeniu ciąży Nicki Minaj wycofała się nieco z show-biznesu. Raperka przestała być aktywna w mediach społecznościowych. Jej ostatni wpis na Instagramie pojawił się na początku sierpnia. Czy Amerykanka pochwali się zdjęciem ze swoim pierwszym dzieckiem? Przekonamy się już wkrótce.

RadioZET.pl/tmz.com/PK