Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nico Santos i nowy singiel „Oh Hello”. Piątkowa premiera w Radiu ZET!

28.09.2018 13:29

Nico Santos, autor hitowego „Rooftop”, powraca z zupełnie nową piosenką. Już po godz. 15:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo jego nowy singiel „Oh Hello”. To kolejna zapowiedź jego debiutanckiej płyty „Streets of Gold”.

Nico Santos fot. mat. prasowe

„Oh Hello” to kolejny singiel Nico Santosa, autora wielkiego przeboju „Rooftop”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć nową piosenkę po raz pierwszy już w piątek po godz. 15:00.

Artysta poinformował, że jego debiutancki album będzie zatytułowany „Streets of Gold” i ukaże się już 12 października. Płyta ma być zbiorem piosenek o miłości, zazdrości, tożsamości, autentyczności, dumie, prawie ulicy i nocnych historiach z miasta. Utwory wymykają się klasyfikacjom gatunkowym, zgrabnie balansując pomiędzy rockiem, hip-hopem, neo soulem, popem i r&b.

Michael Jackson powiedział kiedyś: uczyłem się wyłącznie od najlepszych — Jamesa Browna, Donny’ego Hathawaya, Stevie Wondera. A ja uczyłem się od Jacksona. Niedawno przesłuchałem wiele jego kawałków, ale w wersji z wyizolowanym wokalem. Usłyszałem, jak podczas nagrań tańczył, pstrykał palcami, klaskał, a w międzyczasie nagrywał wokale. Biła z tego niesamowita wolność, a muzyka w nagraniach studyjnych trochę to maskowała. To było dla mnie bardzo pouczające doświadczenie. Od tej pory czuję zdecydowanie większą wolność w trakcie nagrań — mówi Nico Santos.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń