Zamknij

Nie żyje mama Justyny Steczkowskiej. Wzruszające słowa Magdy: "Jesteś w lepszym świecie"

17.11.2020 11:19
Justyna Steczkowska
fot. Adrian Ciezki/REPORTER/EAST NEWS

Mama Justyny Steczkowskiej nie żyje. O śmierci Danuty Steczkowskiej poinformowała druga ze znanych córek - Magda. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie matki z młodości oraz wzruszające słowa, którymi córka żegna zmarłą.

Nie żyje mama Justyny i Magdy Steczkowskich. Danuta Steczkowska od dłuższego już czasu przebywała w domu Justyny, bo ze względu na swój stan zdrowia, nie mogła się poruszać. Przeszła już dwa wylewy. "Od kiedy pielęgnuję moją niepełnosprawną (już teraz tylko leżącą) mamunię, doceniam tym bardziej pracę każdej pielęgniarki i salowej. Kocham moją mamą i jestem jej szczerze oddana, opatruję rany, myję, przebieram, pielęgnuję" - mówiła w jednym z wywiadów Justyna Steczkowska.

Teraz na profilu Magdy Steczkowskiej pojawiła się informacja o śmierci mamy. Przy zdjęciu młodej Danuty Steczkowskiej córka opublikowała wzruszające słowa.

Zobacz także: Opole 2020: Justyna Steczkowska jako blondynka. Fani w szoku: "Jak Lady Gaga"

Danuta Steczkowska nie żyje. Justyna i Magda w żałobie

W krótkiej wypowiedzi Magda Steczkowska podziękowała mamie i wyraziła przekonanie, że jest już w "lepszym świecie".

"Do zobaczenia, Mamusiu. Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie... Bez bólu... z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś" - głosi komentarz.

Pod nim pojawiły się dziesiątki wpisów, w których internauci składają kondolencje. Słowa otuchy wyrazili też m.in. Lara Gessler i Piotr Szeląg, Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Foremniak oraz Beata Tadla i Ewa Wachowicz.

RadioZET.pl/AS