Zamknij

Nie żyje uczestniczka „The Voice”. Janice Freeman zmarła w wieku 33 lat

Redakcja
04.03.2019 16:33
Nie żyje uczestniczka „The Voice”. Janice Freeman zmarła w wieku 33 lat
fot. Youtube (The Voice)

Nie żyje uczestniczka „The Voice”, która brała udział w 13. sezonie amerykańskiej edycji programu. Janice Freeman zmarła nagle 2 marca. Od wielu lat borykała się z problemami zdrowotnymi. Miała 33 lata.

Nie żyje uczestniczka The Voice Janice Freeman

Janice Freeman nie żyje. Piosenkarka i uczestniczka „The Voice” zmarła 2 marca w wieku 33 lat.

Zgon artystki nastąpił nagle. W dniu śmierci Janice Freeman poczuła się gorzej i miała problemy z oddychaniem. Wieczorem trafiła do szpitala, gdzie niedługo później zmarła.

Jak dowiedziało się CNN, przyczyną śmierci uczestniczki „The Voice” był zakrzep krwi, który dotarł do jej serca. Co więcej, 33-latka zmagała się z ekstremalnym przypadkiem zapalenia płuc. Od wielu Freeman borykała się z problemami zdrowotnymi, m.in. rakiem szyjki macicy, zapaleniem opon mózgowych i toczniem.

W 2017 roku Janice Freeman wzięła udział w 13. edycji amerykańskiego „The Voice”. Uczestniczka zrobiła furorę podczas Przesłuchania w Ciemno, gdzie zaśpiewała wielki hit „Radioactive” Imagine Dragons. Nagranie obejrzano ponad 3 miliony razy w serwisie Youtube. W programie artystka dołączyła do ekipy Miley Cyrus. Dotarła aż do odcinków na żywo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK